Centrum Prasowe

Aktualności

 • GRANDE diamentową kolekcją

  grudzień 2018

  W tym roku, już po raz kolejny firma Wajnert Meble otrzymała prestiżową nagrodę- „Diament Meblarstwa". W konkursie organizowanym po raz 13 przez magazyn Biznes meble.pl, kapitula konkursu diamentową statuetkę przyznała kolekcji mebli modułowych, GRANDE.

  czytaj więcej
 • Warto dbać o lasy: Certyfikat FSC

  listopad 2018

  Z przyjemnością informujemy, że firma Wajnert Meble posiada Certyfikat FSC, certyfikowany przez Bureau Veritas Certification z Francji.

  czytaj więcej
 • Katalog pełen pozytywnej energii. Nowy katalog Wajnert Meble

  listopad 2018

  Jesień to pora roku pełna pięknych kolorów, nasycona pozytywnymi barwami. Czas, w którym z przyjemnością zostajemy w domu, z filiżanką ulubionej kawy na kanapie oraz z nowym Katalogiem WAJNERT MEBLE. Katalogiem pełnym wyjątkowych mebli oraz energetyzujących inspiracji kolorystycznych.

  czytaj więcej
 • Wiele inspiracji na targach WARSAW HOME w Warszawie

  październik 2018

  W dniach 4-7 października 2018 roku w Warszawie odbyły się Międzynarodowe Targi Wyposażenia Wnętrz WARSAW HOME, które zyskały miano jednych z najważniejszych tegorocznych wydarzeń branży wnętrzarskiej w Europie. W tym roku przypadła trzecia edycja tej imprezy.

  czytaj więcej
 • Klauzula informacyjna

  maj 2018

  Bardzo szanujemy Twoją prywatność. Dlatego w ostatnim czasie dołożyliśmy wszelkich starań, aby nasza praktyka ochrony prywatności były maksymalnie przejrzyste i umożliwiały Ci jak najlepszą kontrolę nad tym, w jaki sposób przetwarzane są Twoje dane osobowe. W każdym momencie możesz sprawdzić naszą politykę prywatności na stronie www.wajnert.pl oraz w załączonym do wiadomości pliku.

  czytaj więcej

Witamy w Centrum Prasowym

w miejscu, w którym zamieszczone zostały aktualne informacje dotyczące oferowanych przez firmę produktów, nowowprowadzanych na rynek kolekcji, bieżącej działalności firmy, akcji, w których bierze ona udział a także trwających w obecnym czasie kampanii i promocji.

W Centrum Prasowym publikowane są również gotowe teksty poradnikowe, które mogą być inspiracją lub technicznym wsparciem do artykułów prasowych.

Mamy nadzieję, że materiały okażą się przydatne, i że dzięki nim współpraca z firmą Meble WAJNERT będzie przebiegała jeszcze sprawniej.

Gdyby w Centrum Prasowym zabrakło potrzebnych materiałów lub jego funkcjonowanie było utrudnione prosimy o zgłoszenie takiego faktu pod adresem media@wajnert.com.pl

Życzymy przyjemnego korzystania z serwisu.