Centrum Prasowe

Aktualności

 • Wiele inspiracji na targach WARSAW HOME w Warszawie

  październik 2018

  W dniach 4-7 października 2018 roku w Warszawie odbyły się Międzynarodowe Targi Wyposażenia Wnętrz WARSAW HOME, które zyskały miano jednych z najważniejszych tegorocznych wydarzeń branży wnętrzarskiej w Europie. W tym roku przypadła trzecia edycja tej imprezy.

  czytaj więcej
 • Klauzula informacyjna

  maj 2018

  Bardzo szanujemy Twoją prywatność. Dlatego w ostatnim czasie dołożyliśmy wszelkich starań, aby nasza praktyka ochrony prywatności były maksymalnie przejrzyste i umożliwiały Ci jak najlepszą kontrolę nad tym, w jaki sposób przetwarzane są Twoje dane osobowe. W każdym momencie możesz sprawdzić naszą politykę prywatności na stronie www.wajnert.pl oraz w załączonym do wiadomości pliku.

  czytaj więcej
 • WAJNERT MEBLE na targach Meble Polska 2018

  marzec 2018

  W dniach 6 – 9 marca 2018 roku firma WAJNERT MEBLE, po raz kolejny, uczestniczyła w Międzynarodowych Targach Poznańskich MEBLE POLSKA 2018.

  czytaj więcej
 • Nagrody, nagrody, nagrody… Wręczono nagrody Meble Plus – Produkt 2018

  marzec 2018

  Firmy, produkty oraz osobowości, które na przestrzeni ostatniego roku wyróżniały się na krajowym rynku meblarskim, nagrodzono tytułem Meble Plus – Produkt 2018. Laureaci jednego z najstarszych konkursów branżowych w Polsce uhonorowani zostali podczas 3. edycji 4 Design Days w Katowicach.

  czytaj więcej
 • SIMI – kolekcja diamentowa

  listopad 2017

  Cieszymy się kolejną prestiżową nagrodą – kolekcja SIMI została doceniona w znanym konkursie wnętrzarskim „Diament Meblarstwa”, który 12 raz został zorganizowany przez magazyn BIZNES meble.pl. Eksperci przyznali zaszczytną diamentową statuetkę SIMI – naszej wyjątkowej kolekcji mebli systemowych.

  czytaj więcej

Witamy w Centrum Prasowym

w miejscu, w którym zamieszczone zostały aktualne informacje dotyczące oferowanych przez firmę produktów, nowowprowadzanych na rynek kolekcji, bieżącej działalności firmy, akcji, w których bierze ona udział a także trwających w obecnym czasie kampanii i promocji.

W Centrum Prasowym publikowane są również gotowe teksty poradnikowe, które mogą być inspiracją lub technicznym wsparciem do artykułów prasowych.

Mamy nadzieję, że materiały okażą się przydatne, i że dzięki nim współpraca z firmą Meble WAJNERT będzie przebiegała jeszcze sprawniej.

Gdyby w Centrum Prasowym zabrakło potrzebnych materiałów lub jego funkcjonowanie było utrudnione prosimy o zgłoszenie takiego faktu pod adresem media@wajnert.com.pl

Życzymy przyjemnego korzystania z serwisu.