Centrum Prasowe

Aktualności

 • Festiwal Giant Meble Wrocław

  wrzesień 2019

  To pierwsze takie wydarzenie w galerii Giant Meble, w trakcie którego mogli Państwo uczestniczyć w bezpłatnych warsztatach oraz pokazach.

  czytaj więcej
 • Fotorelacja z targów MEBLE POLSKA 2019

  marzec 2019

  Tegoroczne stoisko marki WAJNERT oraz zaprezentowane na nim nowości meblowe zachwyciły wszystkich odwiedzających targi. Klasyczne, ponadczasowe i stonowane kolory mebli, przełamane eleganckimi dodatkami i roślinnością pięknie współgrały z wyrazistą barwą ścian. Całość ekspozycji stanowiła ucieleśnienie idei: Color of life

  czytaj więcej
 • WAJNERT MEBLE prezentuje premiery meblowe na MEBLE POLSKA 2019

  marzec 2019

  Tegoroczne stoisko marki WAJNERT na Targach Meble Polska stanowiło odzwierciedlenie marzeń wszystkich tych, którzy pragną, aby każdego dnia otaczały ich piękne wnętrza. Klasyczne kolory, złote dodatki, bogata roślinność i wyraziste barwy ścian – to odpowiedź na potrzeby nawet najbardziej wymagających fanów designu.

  czytaj więcej
 • MOCCA Produktem Roku 2019!

  marzec 2019

  Kolekcja MOCCA wyróżniona w konkursie PRODUKT ROKU 2019.

  czytaj więcej
 • GRANDE diamentową kolekcją

  grudzień 2018

  W tym roku, już po raz kolejny firma Wajnert Meble otrzymała prestiżową nagrodę- „Diament Meblarstwa". W konkursie organizowanym po raz 13 przez magazyn Biznes meble.pl, kapitula konkursu diamentową statuetkę przyznała kolekcji mebli modułowych, GRANDE.

  czytaj więcej

Witamy w Centrum Prasowym

w miejscu, w którym zamieszczone zostały aktualne informacje dotyczące oferowanych przez firmę produktów, nowowprowadzanych na rynek kolekcji, bieżącej działalności firmy, akcji, w których bierze ona udział a także trwających w obecnym czasie kampanii i promocji.

W Centrum Prasowym publikowane są również gotowe teksty poradnikowe, które mogą być inspiracją lub technicznym wsparciem do artykułów prasowych.

Mamy nadzieję, że materiały okażą się przydatne, i że dzięki nim współpraca z firmą Meble WAJNERT będzie przebiegała jeszcze sprawniej.

Gdyby w Centrum Prasowym zabrakło potrzebnych materiałów lub jego funkcjonowanie było utrudnione prosimy o zgłoszenie takiego faktu pod adresem media@wajnert.com.pl

Życzymy przyjemnego korzystania z serwisu.