Centrum Prasowe

Aktualności

 • Wzięliśmy udział w Kongresie Firm Rodzinnych

  marzec 2020

  Przedstawicielka zarządu naszej firmy Dominika Wajnert wzięła udział w panelu dyskusyjnym na temat "Odpowiedzialność za przyszłość firm rodzinnych i ich pracowników". Kongres odbył się we Wrocławiu.

  czytaj więcej
 • Kolekcja mebli CARMEN nagrodzona tytułem PRODUKT ROKU 2020

  luty 2020

  Targi architektury i designu 4 Design Days, w Katowicach to jedno z najważniejszych wydarzeń w świecie szeroko pojętego designu, nie tylko w Polsce, ale też Europie. Właśnie tam, podczas Gali Meblowej miał swój finał Konkurs Wydawnictwa Meble Plus - Produkt Roku 2020. Po raz 18 wyłoniono produkty wyróżniające się ponadprzeciętnymi walorami estetycznymi, doskonałym wzornictwem i innowacyjnymi funkcjonalnościami.

  czytaj więcej
 • Wajnert Meble w czołówce producentów mebli

  grudzień 2019

  Od kilku lat redakcja branżowego miesięcznika „Meble Plus", we współpracy z właścicielami salonów meblowych z całej Polski, przeprowadza Ranking Producentów Mebli.

  czytaj więcej
 • Fotel MODERN nagrodzony przez INFLUENCER'S TOP 10

  listopad 2019

  Kilka dni temu, uroczystą Galą, zakończył się plebiscyt INFLUENCER'S TOP 2019. W ostatnim czasie to właśnie Influenserzy wskazują trendy, wybierając marki godne zaufania.

  czytaj więcej
 • TOP 10 branży Wyposażenia Wnętrz i Domu 2019

  październik 2019

  Spot prezentuje godne polecenia firmy z dziesięciu ważnych sektorów działających na rynku meblarskim i wnętrzarskim w Polsce.Firma WAJNERT MEBLE, została zaproszona w kategorii MEBLE WYPOCZYNKOWE.

  czytaj więcej

Witamy w Centrum Prasowym

w miejscu, w którym zamieszczone zostały aktualne informacje dotyczące oferowanych przez firmę produktów, nowowprowadzanych na rynek kolekcji, bieżącej działalności firmy, akcji, w których bierze ona udział a także trwających w obecnym czasie kampanii i promocji.

W Centrum Prasowym publikowane są również gotowe teksty poradnikowe, które mogą być inspiracją lub technicznym wsparciem do artykułów prasowych.

Mamy nadzieję, że materiały okażą się przydatne, i że dzięki nim współpraca z firmą Meble WAJNERT będzie przebiegała jeszcze sprawniej.

Gdyby w Centrum Prasowym zabrakło potrzebnych materiałów lub jego funkcjonowanie było utrudnione prosimy o zgłoszenie takiego faktu pod adresem media@wajnert.com.pl

Życzymy przyjemnego korzystania z serwisu.