Centrum Prasowe

Aktualności

 • SIMI – kolekcja diamentowa

  listopad 2017

  Cieszymy się kolejną prestiżową nagrodą – kolekcja SIMI została doceniona w znanym konkursie wnętrzarskim „Diament Meblarstwa”, który 12 raz został zorganizowany przez magazyn BIZNES meble.pl. Eksperci przyznali zaszczytną diamentową statuetkę SIMI – naszej wyjątkowej kolekcji mebli systemowych.

  czytaj więcej
 • Nasza kolekcja WING nagrodzona w konkursie TREND STYLES

  listopad 2017

  Nasza kolekcja WING nagrodzona w konkursie TREND STYLES, w kategorii RESOURCING NATURE! Konkurs był organizowany podczas tegorocznej edycji targów BRUSSELS FURNITURE FAIR, gdzie nasza firma miała swoje stoisko.

  czytaj więcej
 • WAJNERT MEBLE na targach Brussels Furniture Fair

  listopad 2017

  Od 5 do 8 listopada w stolicy Unii Europejskiej odbędą się najważniejsze, międzynarodowe targi branży meblowej Brussels Furniture Fair.

  czytaj więcej
 • Moc inspiracji na wyciągnięcie dłoni

  październik 2017

  Wybór mebli do pokoju dziennego i sypialni to nie lada wyzwanie. Wie o tym doskonale polski producent mebli wypoczynkowych - marka Wajnert Meble, która właśnie wypuściła nowe odsłony swoich katalogów. Z ich pomocą nie tylko dobierzemy meble pod metraż mieszkania, ale również przeniesiemy się w piękny świat inspiracji.

  czytaj więcej
 • WAJNERT MEBLE z kolejną nowoczesną halą i ambitnymi planami na przyszłość

  październik 2017

  Firma WAJNERT MEBLE świętowała otwarcie nowej, zaawansowanej technologicznie hali. Nowa inwestycja zwiększy obecną powierzchnię produkcyjną do 60 000 m2, co umożliwi firmie podwojenie mocy produkcyjnych...

  czytaj więcej

Witamy w Centrum Prasowym

w miejscu, w którym zamieszczone zostały aktualne informacje dotyczące oferowanych przez firmę produktów, nowowprowadzanych na rynek kolekcji, bieżącej działalności firmy, akcji, w których bierze ona udział a także trwających w obecnym czasie kampanii i promocji.

W Centrum Prasowym publikowane są również gotowe teksty poradnikowe, które mogą być inspiracją lub technicznym wsparciem do artykułów prasowych.

Mamy nadzieję, że materiały okażą się przydatne, i że dzięki nim współpraca z firmą Meble WAJNERT będzie przebiegała jeszcze sprawniej.

Gdyby w Centrum Prasowym zabrakło potrzebnych materiałów lub jego funkcjonowanie było utrudnione prosimy o zgłoszenie takiego faktu pod adresem media@wajnert.com.pl

Życzymy przyjemnego korzystania z serwisu.