Centrum Prasowe

Aktualności

 • Konkurs "Moja pufa Barcelona" na Instagramie

  grudzień 2016

  Przygotowaliśmy niespodziankę dla wszystkich tych, którzy marzą o stworzeniu wyjątkowej strefy komfortu w zaciszu swojego domu. W dniach od 9 grudnia 2016 do 16 grudnia 2016 na naszym firmowym profilu na Instagramie (wajnert_meble) odbywa się konkurs.

  czytaj więcej
 • NOWE KATALOGI JUŻ DOSTĘPNE!

  listopad 2016

  Tym razem prezentujemy kolekcje naszych mebli w dwóch osobnych wydawnictwach - katalog z ofertą mebli wypoczynkowych i systemowych oraz ofertą mebli BASIC...

  czytaj więcej
 • 6 miejsce WAJNERT MEBLE w Rankingu Producentów Mebli 2016

  lipiec 2016

  Kolejny raz firma WAJNERT MEBLE znalazła się w ścisłej czołówce producentów mebli wypoczynkowych, wyłanianych w Rankingu Producentów Mebli, organizowanym przez redakcję branżowego miesięcznika Meble Plus.

  czytaj więcej
 • Nowości WAJNERT MEBLE na Targach Partnerskich 2016

  kwiecień 2016

  W dniach 13-15 kwietnia 2016 roku odbyły się wewnętrzne Targi Partnerskie WAJNERT MEBLE. Wydarzenie było znakomitą okazją do zaprezentowania nowej identyfikacji wizualnej, a także aż 19 premierowych kolekcji mebli i kilku nowych kolekcji tkanin, które odzwierciedlają nowe, świeże podejście firmy do wzornictwa.

  czytaj więcej
 • Zmieniamy się dla Was

  listopad 2015

  Znamy się od dawna. Razem przeszliśmy wiele. Dziś chcemy, abyście spojrzeli na nas z innej, nowej strony...

  czytaj więcej

Witamy w Centrum Prasowym

w miejscu, w którym zamieszczone zostały aktualne informacje dotyczące oferowanych przez firmę produktów, nowowprowadzanych na rynek kolekcji, bieżącej działalności firmy, akcji, w których bierze ona udział a także trwających w obecnym czasie kampanii i promocji.

W Centrum Prasowym publikowane są również gotowe teksty poradnikowe, które mogą być inspiracją lub technicznym wsparciem do artykułów prasowych.

Mamy nadzieję, że materiały okażą się przydatne, i że dzięki nim współpraca z firmą Meble WAJNERT będzie przebiegała jeszcze sprawniej.

Gdyby w Centrum Prasowym zabrakło potrzebnych materiałów lub jego funkcjonowanie było utrudnione prosimy o zgłoszenie takiego faktu pod adresem media@wajnert.com.pl

Życzymy przyjemnego korzystania z serwisu.