Centrum Prasowe

Aktualności

 • Wajnert Meble w czołówce producentów mebli

  grudzień 2019

  Od kilku lat redakcja branżowego miesięcznika „Meble Plus", we współpracy z właścicielami salonów meblowych z całej Polski, przeprowadza Ranking Producentów Mebli.

  czytaj więcej
 • Fotel MODERN nagrodzony przez INFLUENSER'S TOP 10

  listopad 2019

  Kilka dni temu, uroczystą Galą, zakończył się plebiscyt INFLUENCER'S TOP 2019. W ostatnim czasie to właśnie Influenserzy wskazują trendy, wybierając marki godne zaufania.

  czytaj więcej
 • TOP 10 branży Wyposażenia Wnętrz i Domu 2019

  październik 2019

  Spot prezentuje godne polecenia firmy z dziesięciu ważnych sektorów działających na rynku meblarskim i wnętrzarskim w Polsce.Firma WAJNERT MEBLE, została zaproszona w kategorii MEBLE WYPOCZYNKOWE.

  czytaj więcej
 • Pokoloruj swój swiat! Zainspiruj się!

  październik 2019

  Colours of Life, życie pełne kolorów, które tak widoczne są jesienią. Nasycenie otaczającej nas przyrody powoduje, że chcemy kolorów w naszym codziennym życiu. Czasami wystarczy modny dodatek a czasami decydujemy się na odważny kolor naszej kanapy! Jesienne wieczory z kubkiem ulubionej herbaty, książką i najnowszym katalogiem firmy WAJNERT MEBLE.

  czytaj więcej
 • Festiwal Giant Meble Wrocław

  wrzesień 2019

  To pierwsze takie wydarzenie w galerii Giant Meble, w trakcie którego mogli Państwo uczestniczyć w bezpłatnych warsztatach oraz pokazach.

  czytaj więcej

Witamy w Centrum Prasowym

w miejscu, w którym zamieszczone zostały aktualne informacje dotyczące oferowanych przez firmę produktów, nowowprowadzanych na rynek kolekcji, bieżącej działalności firmy, akcji, w których bierze ona udział a także trwających w obecnym czasie kampanii i promocji.

W Centrum Prasowym publikowane są również gotowe teksty poradnikowe, które mogą być inspiracją lub technicznym wsparciem do artykułów prasowych.

Mamy nadzieję, że materiały okażą się przydatne, i że dzięki nim współpraca z firmą Meble WAJNERT będzie przebiegała jeszcze sprawniej.

Gdyby w Centrum Prasowym zabrakło potrzebnych materiałów lub jego funkcjonowanie było utrudnione prosimy o zgłoszenie takiego faktu pod adresem media@wajnert.com.pl

Życzymy przyjemnego korzystania z serwisu.