Pokoloruj swój swiat! Zainspiruj się!

(październik 2019)

Colours of Life, życie pełne kolorów, które tak widoczne są jesienią. Nasycenie otaczającej nas przyrody powoduje, że chcemy kolorów w naszym codziennym życiu. Czasami wystarczy modny dodatek a czasami decydujemy się na odważny kolor naszej kanapy! Jesienne wieczory z kubkiem ulubionej herbaty, książką i najnowszym katalogiem firmy WAJNERT MEBLE. Katalogiem w nowej szacie graficznej, pełnym inspiracji, pomysłów, porad. Katalogiem, w którym prezentujemy Wasze wnętrza z naszymi meblami. Czy może być lepsza rekomendacja?!


WAJNERT MEBLE, tworząc meble od lat stawia na wygodę, funkcjonalność oraz dobry design. Twórcy kolekcji wiedzą, że równie ważny jest wybór odpowiedniej tkaniny tak aby cieszyć się sofą bądź narożnikiem przez długie lata. W nowym katalogu WAJNERT MEBLE znajdziemy odpowiedź na pytanie jak dobrać tkaninę do mebla, jak zmienić wnętrze salonu kolorem. Zajrzymy również do wnętrz w których nasze meble już goszczą.

Zainspiruj się! Pokoloruj swój świat! Zobacz najnowszy katalog WAJNERT MEBLE, który dostarczymy wprost pod Twoje drzwi! Wystarczy wypełnić formularz na stronie internetowej, a katalog zostanie wysłany pod wskazany adres.

Dla miłośników wersji elektronicznej katalog dostępny jest na stronie internetowej - TUTAJ

Zobacz katalog pełen kolorów i inspiracji, odwiedź świat mebli Wajnert!

« powrót do listy