Nagrody

 • KOLEKCJA MOCCA ZŁOTĄ KOLEKCJĄ TARGÓW MEBLE POLSKA

  Kolekcja MOCCA otrzymała prestiżową rekomendację ekspertów ZŁOTY MEDAL 2019 Międzynarodowych Targów Poznańskich.

  Mocna, wyrafinowana forma meblize zniewalającym komfortem i licznymi funkcjonalnościami przypadnie do gustu niejednemu użytkownikowi domowego ogniska.Meble z kolekcj MOCCA zostały uchnorowane po raz kolejny.

 • Kolekcja MOCCA zdobywa wyróżnienie w konkursie PRODUKT ROKU 2019

  Światowe święto designu, skupiające zagraniczne i polskie ikony designu.

  Dyskusje, panele, rozmowy o trendach, wzornictwie i o meblach to wszystko miało miejsce, w Katowicach, podczas 4 Design Days.

  W trakcie tych czterech dni, w trakcie których poznawaliśmy doskonały design, po raz 17 Kapituła Konkursu PRODUKT ROKU 2019 przyznała swoje nagrody i wyróżnienia.
  Ponad 40 osobowe JURY obradowało i wybierało produkty zasługujące na uwagę, które wyróżniają się wśród wielkiej ilości mebli rocznie pojawiających się na naszym rynku.
  Za funkcjonalność, design i walory estetyczne m.in. wyróżniono, w tym roku, również kolekcję mebli wypoczynkowych MOCCA marki WAJNERT.

  Meble MOCCA charakteryzują się piękną, prostą linią, nowoczesną a zarazem klasyczną.
  Połączenie szlachetnej linii z funkcjonalnościami takimi jak funkcja relaks czy funkcja spania czyni z niej mebel, który spełnia wymogi nawet najbardziej wymagających odbiorców.

 • Kolekcja GRANDE nagrodzona DIAMENTEM MEBLARSTWA 2019

  W tym roku już po raz kolejny firma Wajnert Meble otrzymała prestiżową nagrodę- „Diament Meblarstwa". W konkursie organizowanym po raz 13 przez magazyn Biznes meble.pl, kapitula konkursu diamentową statuetkę przyznała kolekcji mebli modułowych, GRANDE.

  Rokrocznie najlepsze kolekcje wybierane są przez architektów wnętrz i projektantów, dziennikarzy, przedstawicieli organizacji zrzeszających firmy z branży meblarskiej, a także designerów oraz reprezentantów wybranych salonów meblowych. Szacowne Jury ocenia design kolekcji, zgodność z trendami oraz funkcjonalność kolekcji.

  Wśród tegorocznych laureatów kolekcja Grande wyróżnia się doskonałym designem, elegancją oraz niebywałym komfortem. Meble Grande zachwycają również funkcjonalnością, która pozwala na dowolne konfigurowanie mebli niemalże każdego dnia.
  Diamentowa Statuetka, przyznana po raz kolejny, firmie Wajnert Meble pokazuje jak ważny dla marki jest rozwój, podążanie za najnowszymi trendami oraz najwyższa jakość mebli.

 • Fotel WING nagrodzony w konkursie TREND STYLES

  Nasza kolekcja WING nagrodzona w konkursie TREND STYLES, w kategorii RESOURCING NATURE! Konkurs był organizowany podczas tegorocznej edycji targów BRUSSELS FURNITURE FAIR, gdzie nasza firma miała swoje stoisko.

  WING to propozycja, która skradnie serca miłośników skandynawskich klimatów. Nowoczesna, minimalistyczna bryła mebla została osadzona na wysokich nóżkach, co dodaje fotelowi lekkości. Delikatnie wysunięte „skrzydła" oparcia nie tylko gwarantują ciekawy design, ale są przede wszystkim praktyczne i zapewniają wygodę. Ten fotel robi wrażenie i zwraca uwagę. Kolor fotela jest silnie inspirowany naturą, a jego ergonomiczny kształt łączy tradycyjny komfort i nowoczesne wzornictwo.

 • SIMI – kolekcja diamentowa

  Cieszymy się kolejną prestiżową nagrodą - kolekcja SIMI została doceniona w znanym konkursie wnętrzarskim „Diament Meblarstwa", który 12 raz został zorganizowany przez magazyn BIZNES meble.pl. Eksperci przyznali zaszczytną diamentową statuetkę SIMI - naszej wyjątkowej kolekcji mebli systemowych.

  Kapituła składająca się z architektów i projektantów wnętrz, dziennikarzy, przedstawicieli organizacji zrzeszających firmy z branży meblarskiej, a także designerów, trend-setterów oraz reprezentantów wybranych salonów meblowych po raz 12 wyłoniła najlepsze kolekcje. Doświadczone jury oceniało design kolekcji, zgodność z aktualnymi trendami oraz ergonomiczność, funkcjonalność i innowacyjność.
  Wśród nagrodzonych kolekcji błyszczą meble systemowe SIMI. Eksperci docenili wyjątkową elegancję i minimalistyczną świeżość kolekcji SIMI. Ta prestiżowa nagroda pokazuje jak marka Wajnert nieustannie się rozwija i wprowadza na rynek kolejne funkcjonalne, wysokiej jakości meble o nowoczesnej estetyce.