KIEROWNIK DS.LOGISTYKI

Miejsce pracy: Międzybórz, woj. Dolnośląskie

CO OFERUJEMY:
•umowę o pracę
•ciekawą pracę w dużej organizacji
•realizację ambitnych zadań oraz możliwości rozwoju w motywującym środowisku
•atrakcyjne warunki wynagrodzenia, dodatkowe premie
•pracę w dynamicznym zespole w przyjaznej atmosferze
•benefity pozapłacowe:
-dofinansowanie obozów i kolonii dla dzieci
-upominki świąteczne dla pracowników i ich dzieci
-imprezy integracyjne
-możliwość skorzystania z dedykowanych szkoleń
-kursy językowe

TWOJE ZADANIA NA STANOWISKU:
• zarządzanie oraz rozwój istniejącego działu planowania produkcji, działu transportu, magazynów wyrobów, zespół około 20 osobowy
• poprawa rentowności, efektywności i jakości procesów logistycznych w obszarze produkcji oraz transportu
• planowanie produkcji zgodnie z wewnętrznymi procedurami firmy (zapewnienie płynności procesów logistycznych przy jednoczesnej minimalizacji kosztów)
• współpraca z innymi działami wspomagającymi proces realizacji zleceń produkcyjnych
• odpowiedzialność za terminową realizację zleceń

JAKIE WYMAGANIA POWINIENIEŚ SPEŁNIAĆ:
• min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, w obszarze łańcucha dostaw w firmie produkcyjnej
• wysokie umiejętności analityczne i interpersonalne
• doskonałe umiejętności organizacyjne oraz systematyczność
• samodzielność w podejmowanych działaniach, asertywność
• biegła znajomości obsługi komputera oraz pakietu MS Office
• wyższe wykształcenie
• znajomości języka angielskiego na dobrym poziomie
• prawa jazdy kat. B

Aplikacje zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać drogą e-mailową na adres: rekrutacja@wajnert.com.pl z następującą klauzulą:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wajnert Meble sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia: 29.08.97, o ochronie danych osobowych - (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)". Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Panu/Pani prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Pana/Pani danych.

WYŚLIJ CV