SPECJALISTA DS. MARKETINGU

Miejsce pracy: Międzybórz, woj. Dolnośląskie

CO OFERUJEMY:
• umowę o pracę
• atrakcyjne warunki wynagrodzenia
• ciekawą pracę w dużej organizacji
• realizację ambitnych zadań oraz możliwości rozwoju
• benefity pozapłacowe :
-dofinansowanie obozów i kolonii dla dzieci
-upominki świąteczne dla pracowników i ich dzieci
-imprezy integracyjne
-możliwość skorzystania z dedykowanych szkoleń
-darmowe kursy językowe
-zniżki na produkty firmy

TWOJE ZADANIA NA STANOWISKU:
• realizacja projektów marketingowych ATL, BTL przy wdrażaniu strategii komunikacji dla sektora B2B, B2C,
• planowanie i realizacja kampanii marketingowych oraz wydarzeń wspierających akcje sprzedażowe oraz realizację planu sprzedażowego,
• poszukiwanie niestandardowych form dotarcia do wyspecyfikowanych grup docelowych - bezpośrednia współpraca i wsparcie działań sprzedażowych,
• aktualizacja, przygotowanie materiałów promocyjno-marketingowych oraz prezentacji produktowych, tworzenie contentu produktowego i reklamowego,
• realizacja działań z zakresu Media Relations oraz dbanie o wizerunek firmy w mediach społecznościowych (FB, Instagram, Pinterest, YouTube),
• współpraca z agencjami reklamowymi, eventowymi, interaktywnymi, drukarniami i innymi firmami współpracującymi oraz prowadzenie negocjacji cenowych,
• organizacja eventów firmowych,
• przygotowanie i reprezentacja firmy na targach branżowych,
• monitorowanie działań marketingowych konkurencji i trendów na rynku.

JAKIE WYMAGANIA POWINIENIEŚ SPEŁNIAĆ:
• wykształcenie wyższe, związanego z marketingiem, PR lub pokrewne,
• minimum trzyletnie doświadczenie na zbliżonym stanowisku pracy w dziale marketingu,
• praktyczna wiedza i umiejętności z zakresu komunikacji marketingowej,
• doświadczenia w organizacji eventów (targi, konkursy, konferencje, spotkania szkoleniowe),
• dobra znajomość Pakietu MS Office oraz znajomość programów graficznych,
• dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
• znajomość aktualnych trendów w obszarze marketingu,
• otwartość i kreatywności w poszukiwaniu rozwiązań,
• kreatywne myślenie i twórcze podejście do wykonywanych zadań,
• dobra organizacja pracy własnej, entuzjazm i zaangażowanie w wykonywaną pracę,
• komunikatywność oraz wysoka kultura osobista,
• prawo jazdy kategorii B,
• dodatkowym atutem będzie znajomość branży wnętrzarskiej.

Aplikacje zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać drogą e-mailową na adres: rekrutacja@wajnert.com.pl z następującą klauzulą:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wajnert Meble sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia: 29.08.97, o ochronie danych osobowych - (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)". Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Panu/Pani prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Pana/Pani danych.

WYŚLIJ CV