SPECJALISTA DS.WYCEN

Miejsce pracy: Międzybórz, woj. Dolnośląskie

CO OFERUJEMY:
• umowę o pracę
• atrakcyjne warunki wynagrodzenia
• ciekawą pracę w dużej organizacji
• realizację ambitnych zadań oraz możliwości rozwoju
• benefity pozapłacowe :
*dofinansowanie obozów i kolonii dla dzieci
*upominki świąteczne dla pracowników i ich dzieci
*imprezy integracyjne
*możliwość skorzystania z dedykowanych szkoleń
*darmowe kursy językowe
*zniżki na produkty firmy

TWOJE ZADANIA NA STANOWISKU:
• przygotowanie i weryfikacja kalkulacji cenowych
• przygotowanie podsumowań do analizy decyzyjnej
• kontrola cen towarów oraz zarządzanie nimi w systemie informatycznym
• raportowanie oraz sporządzanie analiz rentowności
• uwzględnianie elastyczności zestawień cenowych oraz nanoszenie poprawek
• prowadzenie i udział w projektach oraz działaniach optymalizacyjnych

JAKIE WYMAGANIA POWINIENIEŚ SPEŁNIAĆ:
• min. 3-letnie doświadczenie w obszarze kalkulacji
• wysokie umiejętności analityczne
• doskonałe umiejętności organizacyjne oraz systematyczność
• mile widziane doświadczenie w branży meblowej
• biegła znajomości obsługi komputera oraz pakietu MS Office
• wyższe wykształcenie
• prawa jazdy kat. B

Aplikacje zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać drogą e-mailową na adres: rekrutacja@wajnert.com.pl z następującą klauzulą:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wajnert Meble sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia: 29.08.97, o ochronie danych osobowych - (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)". Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Panu/Pani prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Pana/Pani danych.

WYŚLIJ CV