RSS

Inspiracje

 • Obecna sytuacja, w jakiej się znaleźliśmy, zmusza nas do zupełnie innych niż dotychczas działań czy zachowań, m. in pracy w domu. No cóż trzeba szybciutko przystosować się i żyć dalej. A pracować dziś można wszędzie. Wystarczą telefon i komputer z dostępem do sieci. Jeśli nie mamy w domu naszego domowego biura, trzeba wygospodarować kawałek miejsca w salonie. Wtedy z pomocą przychodzą nasze funkcjonalne rozwiązania.

  czytaj więcej
 • Odmień swój salon na zimę

  (grudzień 2019)

  Zima to idealny czas na metamorfozy wnętrz. Nadchodzi bowiem pora roku, kiedy pragniemy ocieplić nasze salony i nadać im innego, klimatycznego, ale odświętnego charakteru. Zatem nie zwlekaj i zobacz nasze propozycje, które pomogą wykreować wnętrze nowoczesnej i chłodzonej aury zimowej, albo wnętrze z eleganckimi dodatkami, w kontraście do stonowanej dotychczasowej przestrzeni.

  czytaj więcej
 • Uważacie, że relaks to podstawa wypoczynku? Świetnie! Mamy dla Was coś wyjątkowego, dopasowanego do Was a dodatkowo zmysłowego, zaskakujące jak argentyńskie tango. Mamy dla Was kolekcję TANGO.

  czytaj więcej
 • Oglądając zdjęcia nowoczesnych aranżacji salonów w dużych domach czy apartamentach często zastanawiamy się jak „przemycić” ich styl do naszych, niewielkich wnętrz. Istnieje wiele możliwości i zasad, aby chociaż w części zaadoptować klimat takich wnętrz na nasz domowy grunt. Najważniejsze w tym przypadku jest zoptymalizowanie przestrzeni salonu, czyli uzyskanie maksimum wolnego miejsca.

  czytaj więcej
 • Więcej światła w domu sprawia, że coraz trudniej jest przejść obojętnie obok wysłużonych sprzętów i proszących się o odświeżenie miejsc w domu...

  czytaj więcej