https://www.wajnert.pl

Centrum Prasowe | meble Wajnert

Centrum Prasowe

Aktualności

 • Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie!

  wrzesień 2020

  Zapraszamy Was do wspólnego świętowania jubileuszu 35-lecia powstania marki WAJNERT. Od 35 lat z pasją budujemy lepsze codzienne życie i tworzymy najważniejszą dla Was przestrzeń – dom. To właśnie zapał, pomysłowość i odwaga sprawiły, że meble WAJNERT są nie tylko dobrze zaprojektowane, ale też w pełni użyteczne oraz to, że stały się częścią wielu domów.

  czytaj więcej
 • Dolnośląskie Targi Nieruchomości& Budowa Domu

  wrzesień 2020

  W dniach 19 - 20 września odbyły się Dolnośląskie Targi Nieruchomości & Budowa Domu we Wrocławiu, w których wzieliśmy udział.

  czytaj więcej
 • Świętujemy 35-lecie firmy

  lipiec 2020

  Rozpoczęliśmy świętowanie 35-lecia powstania naszej firmy – polskiej firmy rodzinnej WAJNERT.

  czytaj więcej
 • #GaszynChallenge - podjęliśmy wyzwanie

  czerwiec 2020

  Firma Wajnert Meble wzięła udział w wyzwaniu #GaszynChallenge mającym na celu wesprzeć zbiórkę pieniędzy na rzecz chorującej Mii. Dziękujemy za nominację firmie Gortex, Madonis oraz Kołu Gospodyń Kołkowskie. Podjęliśmy wyzwanie, a teraz możecie zobaczyć jak nam poszło.

  czytaj więcej
 • Wesołych świąt Wielkanocnych!

  kwiecień 2020

  Życzymy aby Święta Wielkanocne przyniosły radość oraz wzajemną życzliwość.

  czytaj więcej

Witamy w Centrum Prasowym

w miejscu, w którym zamieszczone zostały aktualne informacje dotyczące oferowanych przez firmę produktów, nowowprowadzanych na rynek kolekcji, bieżącej działalności firmy, akcji, w których bierze ona udział a także trwających w obecnym czasie kampanii i promocji.

W Centrum Prasowym publikowane są również gotowe teksty poradnikowe, które mogą być inspiracją lub technicznym wsparciem do artykułów prasowych.

Mamy nadzieję, że materiały okażą się przydatne, i że dzięki nim współpraca z firmą Meble WAJNERT będzie przebiegała jeszcze sprawniej.

Gdyby w Centrum Prasowym zabrakło potrzebnych materiałów lub jego funkcjonowanie było utrudnione prosimy o zgłoszenie takiego faktu pod adresem media@wajnert.com.pl

Życzymy przyjemnego korzystania z serwisu.