https://www.wajnert.pl

Cała Polska Walczy z koronawirusem | meble Wajnert

Cała Polska Walczy z koronawirusem

(kwiecień 2020)

Walkę z koronawirusem wspieramy dziś wszyscy – każdy na swój sposób.


Firma WAJNERT MEBLE nie pozostaje obojętna na zaistniałą sytuację, dotykającą całe społeczeństwo. Marka wspiera walkę z pandemią koronawirusa na kilka sposobów: szyje maseczki, wspiera lokalne społeczeństwo, instytucje i fundacje.


Lada dzień ruszy emisja spotu kampanii społecznej „Cała Polska Walczy z koronawirusem". Wraz z innymi firmami jesteśmy partnerem tej kampanii.

Spot ma formę instrukcji dla widzów jakie zachować środki ostrożności oraz jak każdy z nas może zapobiegać rozprzestrzenianiu się koronawirusa w Polsce i na Świecie. Zawiera również informację na temat firm, które przyłączyły się do kampanii.

Dodatkowo w ramach kampanii stworzyliśmy własny 20 sek spot . z instrukcją dla widzów, jak zapobiegać zarażeniu oraz informację o wsparciu przez firmę akcji "Cała Polska walczy z koronawirusem".

Do obejrzenia na naszym kanale youtube >> TUTAJ

Kampania realizuje również wsparcie finansowe w wysokości 10 000 PLN dla fundacji SIĘPOMAGA, zaangażowanej w finansowanie szpitali, leczących osoby zarażone koronawirusem - ta informacja również jest się w spocie.Spot będzie emitowany na antenie POLSAT NEWS w najlepszym czasie antenowym. Łączna oglądalność kampanii (wszystkimi kanałami emisji) wyniesie ok. 2 900 000 widzów.

Zachęcamy do oglądania!
WAJNERT MEBLE

« powrót do listy