https://www.wajnert.pl

FENG – zdecydowanie dla niezdecydowanych! | meble Wajnert

FENG – zdecydowanie dla niezdecydowanych!

(listopad 2013)

Łóżko tapicerowane FENG, NOWOŚĆ 2013 w ofercie WAJNERT MEBLE, zostało jednym z bohaterów 398 odcinka programu Dekoratornia.

Parze, która przez 2 lata nie mogła się zdecydować jakie elementy wyposażenia wybrać i w jakim stylu urządzić salon i sypialnię przyszła z pomocą Ula Kołodziejek-Herman, projektantka programu Dekoratornia. Do nowoczesnej sypialni, w której królowała biała szafa z drzwiami przesuwnymi projektantka wybrała łóżko tapicerowane FENG w szarej tkaninie Haiti. Łóżko stanęło na tle ściany ozdobionej trawertynem. Po obu stronach nad stolikami nocnymi zawisły owalne lustra i lampy w kształcie kropel wody. Inwestorom bardzo spodobał się ten wybór i zgodnie potwierdzili, że warto było czekać 2 lata na taki efekt. W salonie główną rolę odegrała biała cegła, i okrągły stół ze stylizowaną nogą, który odrobinę przełamał nowoczesny styl wnętrza i stworzył przyjemną, ciepłą atmosferę.

Kto z Was nie miał jeszcze okazji obejrzeć programu Dekoratornia z udziałem naszego łóżka FENG może to zrobić teraz. Zobaczcie jak ten efektowny mebel ustawiony na tle ściany ozdobionej trawertynem zmienił wystrój sypialni, czyniąc ją nowoczesną ale i przytulną.

Milego oglądania!

« powrót do listy