https://www.wajnert.pl

Nagrody | meble Wajnert

Nagrody

 • Kolekcja mebli CARMEN uzyskała tytuł PRODUKT ROKU 2020

  6 lutego br., na prestiżowych targach 4 Design Days w Katowicach miał miejsce finał konkursu pt. „Produkt Roku 2020” autorstwa wydawnictwa Meble Plus.

  Zgłoszona przez nas kolekcja mebli Carmen wygrała w kategorii „Meble tapicerowane do salonu”, tym samym zdobywając tytuł „Produkt Roku 2020”.

  To wyróżnienie jest dla nas bardzo istotne, ponieważ pragniemy dostarczać meble, których design będzie wyznaczać nowe trendy, a jednocześnie będą one w pełni praktyczne i funkcjonalne, a dzięki takim nagrodom utwierdzamy się w tym, że robimy to we właściwy sposób.

 • KOLEKCJA MOCCA ZŁOTĄ KOLEKCJĄ TARGÓW MEBLE POLSKA

  Kolekcja MOCCA otrzymała prestiżową rekomendację ekspertów ZŁOTY MEDAL 2019 Międzynarodowych Targów Poznańskich.

  Mocna, wyrafinowana forma mebli ze zniewalającym komfortem i licznymi funkcjonalnościami przypadnie do gustu niejednemu użytkownikowi domowego ogniska.Meble z kolekcj MOCCA zostały uchnorowane po raz kolejny.

 • Kolekcja MOCCA zdobywa wyróżnienie w konkursie PRODUKT ROKU 2019

  Światowe święto designu, skupiające zagraniczne i polskie ikony designu.

  Dyskusje, panele, rozmowy o trendach, wzornictwie i o meblach to wszystko miało miejsce, w Katowicach, podczas 4 Design Days.

  W trakcie tych czterech dni, w trakcie których poznawaliśmy doskonały design, po raz 17 Kapituła Konkursu PRODUKT ROKU 2019 przyznała swoje nagrody i wyróżnienia.
  Ponad 40 osobowe JURY obradowało i wybierało produkty zasługujące na uwagę, które wyróżniają się wśród wielkiej ilości mebli rocznie pojawiających się na naszym rynku.
  Za funkcjonalność, design i walory estetyczne m.in. wyróżniono, w tym roku, również kolekcję mebli wypoczynkowych MOCCA marki WAJNERT.

  Meble MOCCA charakteryzują się piękną, prostą linią, nowoczesną a zarazem klasyczną.
  Połączenie szlachetnej linii z funkcjonalnościami takimi jak funkcja relaks czy funkcja spania czyni z niej mebel, który spełnia wymogi nawet najbardziej wymagających odbiorców.

 • Kolekcja GRANDE nagrodzona DIAMENTEM MEBLARSTWA 2019

  W tym roku już po raz kolejny firma Wajnert Meble otrzymała prestiżową nagrodę- „Diament Meblarstwa". W konkursie organizowanym po raz 13 przez magazyn Biznes meble.pl, kapitula konkursu diamentową statuetkę przyznała kolekcji mebli modułowych, GRANDE.

  Rokrocznie najlepsze kolekcje wybierane są przez architektów wnętrz i projektantów, dziennikarzy, przedstawicieli organizacji zrzeszających firmy z branży meblarskiej, a także designerów oraz reprezentantów wybranych salonów meblowych. Szacowne Jury ocenia design kolekcji, zgodność z trendami oraz funkcjonalność kolekcji.

  Wśród tegorocznych laureatów kolekcja Grande wyróżnia się doskonałym designem, elegancją oraz niebywałym komfortem. Meble Grande zachwycają również funkcjonalnością, która pozwala na dowolne konfigurowanie mebli niemalże każdego dnia.
  Diamentowa Statuetka, przyznana po raz kolejny, firmie Wajnert Meble pokazuje jak ważny dla marki jest rozwój, podążanie za najnowszymi trendami oraz najwyższa jakość mebli.

 • HAMPTON – PRODUKT ROKU 2018 – nagroda internautów

  Internauci oddali głosy za pośrednictwem portalu Biznesmeblowy.pl. W głosowaniu zwyciężyła kolekcja mebli modułowych HAMPTON. Uroczysta gala wręczenia nagród odbyła się 16 lutego 2018  w Katowicach, podczas 4 DESIGNE DAY. Statuetka "Meble Plus - Produkt 2018" stanowi potwierdzenie doskonałego designu i wysokiej jakości wykonania nagrodzonego produktu.