Twoje zadania:

  • Prowadzenie kompleksowej księgowości Spółki zgodnie z ustawą o rachunkowości przepisami dotyczącymi CIT i VAT oraz innymi przepisami nakładającymi obowiązek składania sprawozdań zewnętrznych
  • Bieżące monitorowanie zmian w prawie podatkowym i ustawie o rachunkowości,
  • Przygotowywanie i autoryzacja płatności w systemie bankowym
  • przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań GUS i NBP
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (GUS, US) oraz z bankami
  • Sporządzanie rocznego sprawozdania finansowego
  • Zamykanie procesu księgowego na koniec miesiąca
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych
  • sporządzanie sprawozdań finansowych
  • udział w uzgadnianiu sald kont księgowych
  • nadzór nad płynnością finansowa
  • przygotowywanie analiz i zestawień na potrzeby Zarządu
  • Przygotowanie niezbędnej dokumentacji do audytów oraz kontroli skarbowych
  • Wdrażanie usprawnień w systemie finansowo księgowym

Nasze wymagania:

  • ugruntowane doświadczenie na stanowisku głównego księgowego
  • szeroka wiedza z zakresu przepisów podatkowych CIT, PIT VAT
  • praktyczna znajomość zasad rachunkowości
  • znajomość całego procesu księgowego, zamknięcie miesiąca rozliczeniowego i sporządzenie sprawozdań rocznych
  • minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej
  • rzetelność, zaangażowanie i odpowiedzialność
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i innych

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia, umowę o pracę
  • pracę w różnorodnym i doświadczonym zespole
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • wsparcie doświadczonych współpracowników
  • stabilizację zawodową i bezpieczeństwo
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
  • wspieranie rozwoju zawodowego

Dołącz do nas!

Wypełnij poniższy formularz rekrutacyjny i prześlij nam swoje CV.

Dane osobowe:

*pole wymagane

    CV:

    Informacje dodatkowe:

    Chcesz do nas dołączyć?

    1 Zgłoszenie kandydatury

    2 Analiza CV

    3 Spotkanie w firmie

    4 Informacja zwrotna