Twoje zadania:

  • Rozliczanie materiałów produkcyjnych na zamknięciu miesiąca (praca na systemach SAP i aplikacjach własnych),
  • Analiza kosztów wg. MPK,
  • Przygotowywanie raportów miesięcznych,
  • Monitorowanie i kontrola stanu zapasów,
  • Analiza marżowości,
  • Wsparcie w zakresie odpowiedniego księgowania kosztów zgodnie z miejscem powstania,
  • Obliczanie skutków finansowych zmian w procesach we współpracy z dyr. Produkcji.
  • Współtworzenie budżetów i analiza odchyleń,
  • Usprawnienie procesu raportowania,
  • Współpraca z innymi działami w firmie,

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne, finansowe i pochodne),
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, najlepiej w firmie produkcyjnej,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość zintegrowanych systemów ERP (znajomość SAP będzie dużym atutem),
  • Bardzo dobra znajomość Excel.

Oferujemy:

  • umowa o pracę,
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
  • ciekawa praca w dużej organizacji,
  • realizacja ambitnych zadań oraz możliwości rozwoju.

Dołącz do nas!

Wypełnij poniższy formularz rekrutacyjny i prześlij nam swoje CV.

Dane osobowe:

*pole wymagane

    CV:

    Informacje dodatkowe:

    Chcesz do nas dołączyć?

    1 Zgłoszenie kandydatury

    2 Analiza CV

    3 Spotkanie w firmie

    4 Informacja zwrotna