Zakres obowiązków:

– pozyskiwanie nowych kontrahentów,

– nawiązywanie współpracy handlowej z firmami wykonawczymi, inwestorami, architektami.

– utrzymywanie wysokiego poziomu relacji współpracy handlowej,

– realizacja planów sprzedażowych,

– sporządzanie ofert handlowych,

– kompletowanie, weryfikowanie i analizowanie otrzymywanych ofert od podwykonawców oraz danych z działów przygotowania produkcji,

– analiza i monitoring rynku pod kątem przyszłych inwestycji,

– nadzór nad realizacją prowadzonej inwestycji,

– organizacja i prowadzenie dokumentacji,

– współpraca z kadrą zarządzającą,

– raportowanie zgodnie z procedurą firmy,

Nasze wymagania:

– umiejętność wyznaczania i koncentracji na celach sprzedażowych,

– doświadczenie w pozyskiwaniu nowych Kontrahentów,

– doświadczenie min. 3-letnie w Dziale Sprzedaży

– doświadczenie przy prowadzeniu inwestycji oraz prac związanych z wykończeniem wnętrz, –

znajomość branży meblowej, kontraktowej, inwestycyjnej

– mile widziane.

– wykształcenie minimum średnie, wykształcenie wyższe będzie dodatkowym atutem,

– Prawo jazdy kat. B –

umiejętność czytania dokumentacji technicznej,

– znajomość języka angielskiego ( lub innego do weryfikacji) na poziomie średniozaawansowanym,

– umiejętność pracy w zespole,

– komunikatywność, umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów handlowych,

– dobra organizacja pracy własnej, –

biegła obsługa programów pakietu Microsoft Office,

To oferujemy:

– Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

– atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię uzależnioną od wyników,

– możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia nowej wiedzy i umiejętności,

– komfortowe warunki pracy w przyjaznej atmosferze,

– praca w miłym zespole,

– praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

– niezbędne narzędzia pracy,

– praca stacjonarna Międzybórz /Wrocław

Dołącz do nas!

Wypełnij poniższy formularz rekrutacyjny i prześlij nam swoje CV.

Dane osobowe:

*pole wymagane

    CV:

    Informacje dodatkowe:

    Chcesz do nas dołączyć?

    1 Zgłoszenie kandydatury

    2 Analiza CV

    3 Spotkanie w firmie

    4 Informacja zwrotna