Zakres obowiązków:

  • tworzenie harmonogramów produkcyjnych
  • koordynowanie planów produkcyjnych z zamówieniami sprzedażowymi i zakupowymi
  • tworzenie harmonogramów wysyłek
  • obliczanie zdolności produkcyjnych
  • przygotowywanie raportów dotyczących realizacji planu produkcyjnego
  • analiza zasobów produkcyjnych pod kątem terminowej realizacji zamówień klientów
  • weryfikacja zleceń produkcyjnych w oparciu o możliwości zapewnienia terminowości dostaw
  • kontrola dostępności materiałów, półproduktów potrzebnych do zapewnienia ciągłości produkcji oraz realizacji zamówień,
  • monitorowanie stanu magazynu wyrobów gotowych,
  • ścisła współpraca z kierownikami poszczególnych działów produkcyjnych

Nasze wymagania:

  • minimum 5 lat doświadczenia w obszarze planowania produkcji
  • umiejętność analitycznego myślenia i planowania,
  • kreatywność i umiejętność rozwiązywania problemów,
  • wysoce rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • znajomość zagadnień logistycznych w systemie klasy ERP
  • Wykształcenie wyższe
  • bardzo dobra znajomość MS Office (Excel)

Oferujemy:

  • Pracę w firmie produkcyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wsparcie w relokacji.

Dołącz do nas!

Wypełnij poniższy formularz rekrutacyjny i prześlij nam swoje CV.

Dane osobowe:

*pole wymagane

    CV:

    Informacje dodatkowe:

    Chcesz do nas dołączyć?

    1 Zgłoszenie kandydatury

    2 Analiza CV

    3 Spotkanie w firmie

    4 Informacja zwrotna