Twoje zadania:

  • księgowanie dokumentów wraz ich weryfikacją pod kątem obwiązujących przepisów
  • przygotowywanie deklaracji podatkowych
  • zamykanie procesu księgowego na koniec miesiąca
  • sporządzanie sprawozdań finansowych
  • przygotowywanie analiz i zestawień na potrzeby Zarządu
  • udział w uzgadnianiu sald kont księgowych

Nasze wymagania:

  • praktyczna znajomość zasad rachunkowości i prawa podatkowego
  • znajomość całego procesu księgowego, zamknięcie miesiąca rozliczeniowego i sporządzenie sprawozdań rocznych
  • minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej
  • rzetelność, zaangażowanie i odpowiedzialność
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i innych

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia, umowę o pracę
  • pracę w różnorodnym i doświadczonym zespole
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • wsparcie doświadczonych współpracowników
  • stabilizację zawodową i bezpieczeństwo
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
  • wspieranie rozwoju zawodowego

Dołącz do nas!

Wypełnij poniższy formularz rekrutacyjny i prześlij nam swoje CV.

Dane osobowe:

*pole wymagane

    CV:

    Informacje dodatkowe:

    Chcesz do nas dołączyć?

    1 Zgłoszenie kandydatury

    2 Analiza CV

    3 Spotkanie w firmie

    4 Informacja zwrotna