Wymagania:

  • Minimum trzyletnie doświadczenie na stanowisku płacowym.
  • Znajomość przepisów z zakresu rozliczania wynagrodzeń, ubezpieczeń społecznych, prawa pracy.
  • Znajomość MS Excel oraz pakietu MS Office na poziomie co najmniej średniozaawansowanym.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Bardzo dobra organizacja pracy.
  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku.
  • Znajomości programu Płatnik.
  • Mile widziana znajomość programu Impuls.
  • Znajomość przepisów dotyczących PPK.

Zadania, które przed Tobą stawiamy:

  • Samodzielne prowadzenie obsługi płacowej pracowników.
  • Naliczanie wynagrodzeń pracowników.
  • Weryfikacja prawidłowości naliczeń wynagrodzeń pracowników.
  • Przygotowywanie dokumentacji związanej z zatrudnieniem pracownika.
  • Weryfikacja ewidencji i rozliczanie czasu pracy.
  • Rozliczanie rachunków z tytułu umów cywilnoprawnych.
  • Sporządzanie rocznych deklaracji PIT, zaświadczeń ZUS Z-3, Rp 7.
  • Generowanie oraz wysyłka dokumentów rozliczeniowych ZUS.
  • Kontakt z instytucjami zewnętrznymi (ZUS, GUS, US, PFRON).
  • Sporządzanie raportów i analiz.

W zamian zaoferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku.
  • Zatrudnienie na umowę o pracę.
  • Ubezpieczenie na życie.
  • Elastyczny czas pracy.
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia.
  • Ciekawa praca w dużej organizacji.
  • Realizacja ambitnych zadań.
  • Pakiet szkoleń w zakresie kadrowo-płacowym.
  • Dofinansowania do kursów językowych.

Dołącz do nas!

Wypełnij poniższy formularz rekrutacyjny i prześlij nam swoje CV.

Dane osobowe:

*pole wymagane

    CV:

    Informacje dodatkowe:

    Chcesz do nas dołączyć?

    1 Zgłoszenie kandydatury

    2 Analiza CV

    3 Wstępna rozmowa kwalifikacyjna

    4 Spotkanie w firmie lub online

    5 Informacja zwrotna