To Ciebie szukamy, jeśli:

  • minimum trzyletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wykształcenie średnie ( mile widziane wyższe kierunkowe)
  • znajomość systemu Softlab by Asseco (mile widziane)
  • doświadczenie w pracy z klientem wewnętrznym
  • znajomość systemu Microsoft Office
  • praktyczna znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, zagadnień kadrowych i księgowych oraz ubezpieczeń społecznych
  • chęć rozwoju
  • wysokie poczucie odpowiedzialności, dyskrecja
  • dokładność i sumienność

Zadania, które przed Tobą stawiamy:

  • samodzielne naliczanie wynagrodzeń
  • naliczanie i rozliczanie PPK
  • prowadzenie dokumentacji pracowniczej związanej z nawiązaniem, przebiegiem i rozwiązaniem stosunku pracy
  • sporządzanie deklaracji PIT, ZUS, PFRON, GUS (także korekt)
  • zgłaszanie i wyrejestrowywanie pracowników w ZUS
  • kontrolowanie regulaminów (pracy, wynagradzania, ZFŚS itp.) pod kątem zgodności z przepisami prawa pracy
  • pomoc przy tworzeniu i wdrażaniu nowych planów i procedur prowadzących do rozwoju organizacji
  • sporządzanie zaświadczeń dla pracowników
  • raportowanie wskaźników HR do zarządu spółki

W zamian zaoferujemy:

  • umowa o pracę
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • ciekawa praca w dużej organizacji
  • realizacja ambitnych zadań oraz możliwości rozwoju

Dołącz do nas!

Wypełnij poniższy formularz rekrutacyjny i prześlij nam swoje CV.

Dane osobowe:

*pole wymagane

    CV:

    Informacje dodatkowe:

    Chcesz do nas dołączyć?

    1 Zgłoszenie kandydatury

    2 Analiza CV

    3 Spotkanie w firmie

    4 Informacja zwrotna