Archi

Połączenie niezobowiązującej klasyki z wyjątkowymi detalami

Archi

Poczuj niezwykłą elegancję kolekcji Archi

Kolekcję Archi stworzyliśmy z myślą o tych, którzy cenią sobie ponadczasową klasykę na najwyższym poziomie. Szczególną uwagę skupiliśmy na istotnych detalach, podkreślających niesamowity design mebli. Kolekcja zawiera piękne i niezwykle komfortowe sofy oraz narożniki, które gwarantują prawdziwie królewski wypoczynek.

Co wyróżnia kolekcję Archi

Wyjątkowy komfort

Usiądź i poczuj niebywałą przyjemność.

Ozdobny bok

Wystarczy niewielki detal, aby wyróżnić Twój mebel spośród setek innych.

Wyprofilowane oparcia

Pozwolą Ci zająć wygodną pozycję, niezależnie od tego, co robisz.

galeria
galeria
galeria
galeria
galeria

Ponadczasowa linia 

Lubisz sprawdzone, klasyczne rozwiązania? Kolekcja Archi zaspokoi Twoje estetyczne potrzeby. Wysokiej jakości, miękkie tkaniny otulą Cię za każdym razem, kiedy zechcesz odpocząć, a drewniane lub metalowe nóżki, nadadzą Twoim meblom niesamowitej lekkości.  

Królewska wygoda

Dobry mebel to coś więcej niż niepowtarzalny design. Kolekcję Archi tworzyliśmy po to, aby zapewnić Ci przede wszystkim radość z użytkowania. Nasze sofy i narożniki są niezwykle komfortowe, gwarantując Ci odpoczynek na najwyższym poziomie. Siedzisko wykonane z pianki wysokoelstycznej jest odporne na ugniatanie oraz rozciąganie. Pianka idealnie dopasuje się do Twojej sylwetki, zwiększając tym samym komfort wypoczynku.

Wymarzone wnętrze powinno być dopasowane do naszych potrzeb. Kolekcja Archi zapewni Ci ponadczasową elegancję, która jest odporna na nowe trendy i nigdy nie wychodzi z mody.

.

Materiały do pobrania

Plik
Rozmiar
Ulotka Archi
479.94 KB