Belize

Kolekcja z charakterem, która Cię zachwyci możliwościami aranżacji

Belize

Kolekcja z charakterem, która Cię zachwyci możliwościami aranżacji

Belize

Belize zachwyca niczym rajski ptak

Kolekcja Belize to połączenie intrygującego stylu oraz designerskich akcentów. Tworząc ją, zadbaliśmy o najdrobniejsze szczegóły, dzięki czemu zachwyca swoim wyglądem i wzbudza zainteresowanie niczym rzadki, rajski ptak. Wyjątkowości dodaje jej możliwość tworzenia z szerokej kolekcji modułów.

Co wyróżnia kolekcję Belize

Funkcja relaks

Wybierz elementy z praktycznym relaksem

Dwa rodzaje boków

Wybierz ten pasujący do Twojego wnętrza.

Kolekcja modułowa

Stwórz idealną przestrzeń za pomocą gotowych modułów.

galeria
galeria
galeria
galeria

Design wiedzie prym  

Kolekcja Belize z całą pewnością wyróżnia się nowatorskim podejściem do dobrego wzornictwa. Zadbaliśmy o to, aby każdy szczegół rozpieszczał swą estetyką nawet najbardziej wyszukane gusta.  

Relaks, elegancja, funkcjonalność  

Kolekcja Belize dzięki dostępnym funkcją relaks oraz ruchomym zagłówkom  tworzy przestrzeń idealną do długiego i nieskrępowanego relaksu. Niezależnie od tego, czy oglądasz ulubiony film w samotności, czy cieszysz się towarzyskim spotkaniem, w każdej chwili możesz oddać się błogiemu relaksowi.  

Wiemy, jak ważna jest ergonomia, dlatego w kolekcji Belize znajdziesz narożniki z funkcją spania oraz dodatkowym miejscem do przechowywania w postaci dużego pojemnika. Od teraz brak strefy gościnnej nie będzie stanowił problemu.  

Układaj po swojemu  

Belize to kolekcja modułowa. Można wybierać z  elementów, na które składają się puf, fotele oraz moduły służące do samodzielnego tworzenia mebli. Dzięki nim możesz zbudować swój wymarzony narożnik, bez obawy, że nie zmieści się do salonu czy pokoju wypoczynkowego.  

Do wyboru masz również dwa rodzaje boków. W zależności od ilości wolnego miejsca oraz stylu, w którym urządziłeś swoje mieszkanie, możesz wybrać ten, który idealnie dopasuje się do wnętrza. Kolekcja dostępna jest w szerokiej gamie kolorystycznej, dzięki czemu bez problemu znajdziesz tkaninę, spełniającą Twoje wymagania, w tym także materiały odporne na mechacenie czy łatwoczyszczące.  Wybierz boki, moduły i funkcjonalności.

(Kliknij obrazek, aby powiększyć)

Materiały do pobrania

Plik
Rozmiar
Ulotka Belize
1.41 MB