Bergen

Zaproś luksus do swojego wnętrza

Bergen

Zaproś luksus do swojego wnętrza

Bergen

Szyk i elegancja w najnowszym wydaniu

Tworząc kolekcję Bergen, postawiliśmy na naturalne materiały, które są odzwierciedleniem szyku i dobrego stylu. Sprawiliśmy, że elegancja, która od nich bije, spełni wymagania nawet najbardziej wyrafinowanych entuzjastów dobrego designu.  

Co wyróżnia kolekcję Bergen?

Kolekcja modułowa

Skorzystaj z gotowych elementów i ułóż je po swojemu.

Wysokie oparcia

Oddaj się błogiemu relaksowi.

Drewniane nogi

Postaw na wyjątkowy design.

Produkty z kolekcji Bergen

galeria
galeria
galeria
galeria

Naturalne piękno w Twoim domu  

Elegancja i piękno nierozłącznie kojarzą nam się z praktycznością, dlatego tworząc kolekcję Bergen postawiliśmy na funkcjonalne rozwiązania. 

Klasa, szyk, elegancja  

Bergen to kolekcja wypoczynkowa pełna klasy i szyku. Proste formy i eleganckie przeszycia nadają jej indywidualnego charakteru, a naturalne, gładkie tkaniny i skóry tylko go dopełniają.  

W kolekcji zastosowaliśmy wysokie oparcia oraz profilowane boki, które sprawiają, że jest ona również niezwykle wygodna i komfortowa. Miękkie siedzisko oraz wysokie oparcie gwarantuje wygodne podparcie całej sylwetki.  

Postaw na sprawdzoną elegancję  

Urządzając dom, często zastanawiamy się jaki styl będzie dla nas odpowiedni. Chcemy nadążyć za zmieniającą modą, jednocześnie starając się pozostać w zgodzie z własnymi upodobaniami. Kolekcja Bergen łączy miłość do dobrego designu z ponadczasową klasyką, która nigdy się nie znudzi.   

Kolekcja Bergen to niesamowicie wygodne i komfortowe meble, na których odpoczniesz po całym dniu. Oprzyj swoje ciało na wygodnym siedzisku i oddaj się błogiemu relaksowi.  

Materiały do pobrania

Plik
Rozmiar
Ulotka Bergen
192.75 KB