Bravo

Nadaje nowego sznytu klasycznym aranżacjom

Bravo

Oddaj się miękkim objęciom kolekcji Bravo

Kolekcja Bravo to odpowiedź na potrzebę komfortu i błogiego relaksu. Zanurz się w jej miękkich objęciach i oddaj się przyjemnej bezczynności.

Co wyróżnia kolekcję Bravo?

Kolekcja modułowa

Zbuduj własny mebel, korzystając z gotowych modułów.

Wyjątkowa miękkość

Pozwól sobie na odrobinę nieskrępowanego relaksu.

Funkcja spania

Stwórz swoim gościom wyjątkowo komfortowe miejsce do spania.

galeria
galeria
galeria
galeria

Najważniejszy jest komfort

Kolekcja Bravo to niezwykle wygodne i komfortowe meble wypoczynkowe. Pikowane oparcia wypełnione wkładem ze specjalnej pianki i wyjątkową poduszką z puchu silikonowego oraz niespotykana miękkość siedziska sprawią, że zanurzysz się w nich bez opamiętania.

Elegancja, nowoczesność, klasyka

Nawet najbardziej wymagający domownicy zachwycą się klasyką w wydaniu kolekcji Bravo. Materiały o gładkiej strukturze, ozdobne pikowania oraz drewniane nogi, tworzą elegancką, jednolitą całość

Klasyka nie musi być nudna. Kolekcja Bravo to nowoczesna linia mebli tapicerowanych, które znajdą swe zastosowanie zarówno w salonie, jak i gabinecie stanowiąc idealne miejsce do pracy i odpoczynku.

Stwórz własną świątynię relaksu

Kolekcja modułowa Bravo pozwoli Ci połączyć gotowe elementy, które stworzoną jedną, spersonalizowaną całość. Niezależnie od tego, ile masz miejsca, z całą pewnością dopasujesz swój wymarzony mebel do wolnej przestrzeni.

Kolekcja Bravo to odpowiedź na potrzeby tych, którym odprężająca atmosfera łagodząca stres, może przerodzić się w długie, nocne leniuchowanie. Dlatego pamiętaliśmy o tym, aby wyposażyć ją w funkcję spania, która posłuży Tobie lub Twoim gościom za wygodne łóżko do spania.

Materiały do pobrania

Plik
Rozmiar
Ulotka Bravo
242.57 KB