Nadal możesz kupić nasze meble stacjonarnie! Wybrane salony meblowe działają zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów i pozostają otwarte, z zachowaniem reżimu sanitarnego. Nasi doradcy pozostają do Twojej dyspozycji pod numerem telefonu: 535 798 752. Zapraszamy do salonu firmowego w Międzyborzu.

Carmen

Przełamuje schematy, tworząc wnętrza z charakterem

Carmen

Przełamuje schematy, tworząc wnętrza z charakterem

Carmen

Przełamuje schematy, tworząc wnętrza z charakterem

Carmen

Tajemnicza i zaskakująca Carmen

Kolekcja Carmen kryje w sobie niezwykłą tajemnicę. Zaskakuje swoją funkcjonalnością oraz niesamowitym designem, który przełamuje znane schematy.  

Co wyróżnia kolekcję Carmen

Wysuwane siedzisko

Innowacyjne wysuwane siedzisko to przyjemność leżenia

Kolekcja modułowa

Wybiera elementy aby stwórz własną strefę relaksu.

Regulowane zagłówki

Daj odpocząć swoim plecom, niezależnie od tego, co robisz.

galeria
galeria
galeria
galeria
galeria
galeria
galeria

Prawdziwa nowoczesność  

Tworząc kolekcję Carmen, wyposażyliśmy ją w elektrycznie rozkładane siedzisko, które pozwoli Ci zmienić pozycję na półleżącą bez potrzeby wstawania. Wiemy, jak ważny jest niezakłócony niczym odpoczynek.  

Nowoczesność, oryginalność, design  

Wiemy, że to właśnie meble wypoczynkowe w dużym stopniu tworzą charakter naszych wnętrz. Właśnie dlatego postanowiliśmy stworzyć kolekcję Carmen, która nie tylko dopasuje się do wybranej aranżacji, ale przede wszystkim, uwydatni jej najmocniejsze strony.  

Carmen to kolekcja modułowa. Z gotowych elementów możesz stworzyć własny mebel, o praktycznej wielkości. Mimo zastosowania tak wielu funkcji kolekcja wyróżnia się stosunkowo niewielkimi rozmiarami.  

Niewielki rozmiar, który zwala z nóg  

Metraż naszych domów, rzadko kiedy jest wystarczający. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że musi on pomieścić wiele mebli i przedmiotów, bez których codzienne funkcjonowanie byłoby niemożliwe. Jednak nie lubimy chodzić na ustępstwa, dlatego stworzyliśmy kolekcję Carmen, która łączy wygodę i komfort z niewielkimi rozmiarami. Dzięki temu, z całą pewnością zmieścisz ją w swoim domu, z niczego nie rezygnując.  

Carmen to kolekcja, która kryje w sobie tajemnicę. Możliwość zmiany ustawień zagłówka czy siedziska sprawią, że za jej pomocą możesz odmienić wygląd swojego salonu, kiedy tylko chcesz. Dostępna w wielu ciekawych tkaninach, nada Twoim wnętrzom niepowtarzalnego charakteru.  

(Kliknij obrazek, aby powiększyć)

Materiały do pobrania

Plik
Rozmiar
Ulotka Carmen
2 MB