Dakar

Bezpretensjonalny design wspierający wypoczynek

Dakar

Bezpretensjonalny design wspierający wypoczynek

Dakar

Bezpretensjonalny design wspierający wypoczynek

Dakar

Miejsce do towarzyskich spotkań

Kolekcję Dakar stworzyliśmy z myślą o tych, dla których spotkania z przyjaciółmi odgrywają znaczną rolę. Wygodna, komfortowa i bezpretensjonalna może stać się idealnym miejscem spotkań.  

Co wyróżnia kolekcję Dakar?

Wyjątkowy komfort

Podaruj sobie odrobinę wygody.

Wysokie oparcia

Wysokie, ergonomiczne oparcia odciążą Twoje plecy, kark i szyję.

Funkcja relaks

Wybierz fotel z komfortową funkcją relaks

galeria
galeria
galeria
galeria

Poczuj wyjątkowy komfort 

Tworząc kolekcję Dakar, postawiliśmy na komfort użytkowania. Wygodne i miękkie siedziska oraz wysokie wygodne oparcia pozwolą Ci przyjąć dowolną pozycję i w pełni się zrelaksować.  

Styl, nowoczesność, gościnność  

Kolekcja Dakar to odpowiedź na potrzeby domów, w których przebywa mnóstwo ludzi. Niezależnie od tego, czy uwielbiasz gościć swoich przyjaciół, czy domownicy stanowią pokaźną gromadkę, meble z kolekcji Dakar pomieszczą wszystkich, zapewniając im niesamowity komfort i wygodę.  

Wiemy, że możemy różnić się między sobą, dlatego tworząc kolekcję Dakar, dołożyliśmy wszelkich starań, aby zachwyciła ona nawet najbardziej wymagające gusta. Klasyczna forma mebli i drewniane nogi w połączeniu z nowoczesnymi przeszyciami tworzą bezpretensjonalną, gustowną całość.  

Ergonomia i funkcjonalność  

Wiemy, jak ważna jest funkcjonalność mebli, dlatego kolekcję Dakar wyposażyliśmy w funkcję spania. Dzięki niej bez problemu zapewnisz komfortowy nocleg swoim gościom.  

Wymarzone wnętrze to coś więcej niż piękne meble i ozdoby. Narożniki, sofa i fotele, z których korzystamy na co dzień, muszą być wielozadaniowe. Kolekcja Dakar oprócz walorów estetycznych zapewni komfortowe miejsce do odpoczynku wszystkich domowników.  

Materiały do pobrania

Plik
Rozmiar
275.86 KB