Flores

Kolekcja glamour zaprojektowana dla wielbicieli luksusowych i czarujących wnętrz

Flores

Stwórz własną sypialnię w stylu glamour

Kolekcja Flores to prawdziwa uczta dla miłośników stylu glamour. Ozdobne guziki, metalowe wykończenia i fikuśny zagłówek sprawiają, że Twoje łóżko będzie przypominać prawdziwe królewskie posłanie.  

Co wyróżnia kolekcję Flores

Dwa rodzaje nóg

Wybierz drewnianą lub metalową podstawę do swojego wymarzonego łóżka.

Pikowany zagłówek

Duży zagłówek w stylu glamour zachwyci Cię swoją estetyką.

Dodatkowe opcje

Wybierz wersję z pojemnikiem lub bez.

galeria
galeria
galeria
galeria
galeria
galeria

Królewskie łóżko w Twojej sypialni  

Marzysz o własnej sypialni w stylu glamour? Wybierz kolekcję Flores, którą stworzyliśmy z myślą o prawdziwych wielbicielach luksusowych i czarujących wnętrz.  

Styl, elegancja, luksus 

Styl glamour stanowi niezwykle trudną sztuką aranżacyjną. Nie zna takich pojęć jak minimalizm i prostota, za to doskonale odnajduje się w dworkowych pałacach. Zachwyca luksusem i bogato zdobionymi elementami, podobnie jak cała kolekcja Flores. 

Starannie wykonany zagłówek, idealnie dopasuje się do pufy, którą możesz ustawić w nogach łóżka. Zarówno metalowa, jak i drewniana podstawa świetnie dopasują się do klasycznej wersji stylu glamour, integrując się z innymi meblami lub dodatkami takich jak np. kryształowe lampy z chromowanym wykończeniem.  

Pałacowa elegancja  

Tworząc kolekcję Flores, położyliśmy duży nacisk na to, aby była ona prawdziwym uosobieniem komfortu i elegancji. Niebanalne połączenia, bogato zdobiony zagłówek oraz wysoka jakość materiałów, to właśnie te cechy, które najlepiej opisują wytworne wnętrza urządzone w stylu glamour.  

Tworząc własną sypialnię, możesz zdecydować nie tylko o wybranym kolorze tkaniny mebla, ale również o dodatkowych funkcjach. W kolekcji Flores dostępne są zarówno łóżka z pojemnikiem na pościel, jak i bez. Skorzystanie z opcji dodatkowego miejsca do przechowywania z całą pewnością pomoże Ci zachować ład i porządek.  

Materiały do pobrania

Plik
Rozmiar
Ulotka Łóżka
690.16 KB