Harlem

Nadaje sypialni indywidualnego charakteru

Harlem

Nadaje sypialni indywidualnego charakteru

Harlem

Masz dość sypialnianej nudy? Postaw na wyrazistą kolekcję HARLEM

Z kolekcją HARLEM stworzysz swoją sypialnię od nowa. Oryginalne wezgłowie łóżka oraz dostępna kolorystyka tkanin, zapewnią nowoczesną elegancję, w zupełnie nieznanym Ci dotąd wydaniu.  

Co wyróżnia kolekcję Harlem

Wyjątkowy design

Postaw na wyraziste wezgłowie

Dodatkowe opcje

Wybierz łóżko z dodatkowym pojemnikiem na pościel

Różne wymiary

Dopasuj rozmiar swojego nowego łóżka do wielkości sypialni

galeria
galeria
galeria
galeria
galeria

Wyróżnij swoją sypialnię  

Z kolekcją Harlem bez problemu podkreślisz indywidualny charakter wnętrza. Duże, miękkie tapicerowane wezgłowie z fantazyjnymi przeszyciami, tworzą ciekawą mozaikę, obok której nie można przejść obojętnie 

Nowoczesność, oryginalność, komfort  

Do stworzenia kolekcji Harlem, użyliśmy miękkich tkanin, które w przyjemny sposób otulą Cię do snu. Wysokie wezgłowie osłania ścianę, chroniąc ją przed otarciem oraz dając przyjemne ciepło twoim plecom, kiedy chcesz popracować lub poczytać w łóżku. Tworząc kolekcję Harlem, postawiliśmy na prawdziwą oryginalność. Elementy wezgłowia układają się w symetryczną, mozaikową całość, a dodatkowo dodając łóżku klasy i elegancji.  

Kolekcja jest dostępna w 3 szerokościach łóżka – 140, 160 i 180 cm, z pojemnikiem lub bez pojemnika na pościel. Są to wygodne opcje, które możesz wybrać zgodnie z Twoim potrzebami. W ten sposób stworzysz sypialnie swoich marzeń.  

Podkreśl swój indywidualny styl  

Urządzając mieszkanie, najczęściej dbamy o wszystkie przestrzenie, do których nieskrępowany dostęp mają nasi goście. Kuchnia, salon czy łazienka zostają urządzone nie tylko zgodnie z najnowszymi trendami, ale również w sposób podkreślający nasze indywidualne upodobania i pasje.  

Podobnie powinno być z sypialnią. Chociaż nie stanowi ona użytkowej przestrzeni dla wszystkich domowników, jest naszym azylem i miejscem wyciszenia i relaksu. Właśnie dlatego powinna być zaprojektowana z niezwykłą starannością i dbałością o szczegóły. 

Materiały do pobrania

Plik
Rozmiar
Ulotka Łóżka
690.16 KB