Karo

Dostojna kolekcja, która nada klasy Twojej sypialni

Karo

Enklawa relaksu w Twojej własnej sypialni

Kolekcja KARO to uczta dla oka. Stworzona z miłości do luksusu, dostarczy prawdziwej przyjemności wszystkim Twoim zmysłom. Wysoki komfort oraz elegancki design, pozwolą Ci stworzyć niepodważalną enklawę relaksu.  

 

Co wyróżnia kolekcję Karo

Praktyczny pojemnik

Wybierz opcje z pojemnikiem na dodatkowe koce i poduszki

Luksusowy design

Stwórz z własnej sypialni, prawdziwie królewską komnatę.

Ozdobne pikowania

Nadadzą całości eleganckiego charakteru.

galeria
galeria
galeria
galeria
galeria

Tu jest luksusowo 

Tworząc kolekcję KARO, dołożyliśmy wszelkich starań, aby swoją estetyką, dopasowała się do najbardziej luksusowych wnętrz. Pikowane, miękkie wezgłowie będzie przydatne podczas czytania książki 

Klasyka, elegancja, bogactwo  

Wiemy, jak ważny jest komfort i wygoda, szczególnie w kontekście mebli tapicerowanych. Tworząc kolekcję KARO, dołożyliśmy więc wszelkich starań, aby swoją obecnością nie tylko przyozdobiła wnętrze Twojej sypialni, ale również spełniła funkcję niezwykle wygodnego łóżka do wypoczynku.  

Urządzając sypialnię, często wybieramy miękkie i jasne tkaniny, które ocieplają wnętrze i nadają mu przytulności. Kolekcja KARO dostępna jest w szerokiej gamie  tkanin, które idealnie ze sobą współgrają. 

Sypialnia to enklawa relaksu dla ciała  

Tworząc własną sypialnię, powinieneś z całą pewnością poświęcić jej mnóstwo uwagi. Ta urządzona w stylu nowoczesnym, tradycyjnym, vintage czy rustykalnym, powinna w pełni oddawać Twój charakter i sprawiać, że z utęsknieniem będziesz czekać na czas, kiedy zaszyjesz się w niej i odpoczniesz.  

Kolekcja KARO to niezwykle dostojna propozycja, która nada klasy Twojej sypialni. Jeśli lubisz eleganckie, tradycyjne wnętrza, to zdecydowanie jest to rozwiązanie dla Ciebie.