Luccia

Królewska wygoda na niewielkim metrażu

Luccia

Królewska wygoda dla Ciebie

Daj sobie prawo do odrobiny luksusu i sprawdź, jak wygodny potrafi być kompaktowy narożnik. Regulowane boki i wygodne poduszki oparciowe przeniosą Cię w świat bajkowego odpoczynku.  

Co wyróżnia kolekcję Luccia

Regulowane boki

Zapewnij sobie wygodną przestrzeń do odpoczynku.

Funkcja spania

Zamień swój ulubiony narożnik w wygodne łóżko dla Twoich gości.

Pojemnik do przechowywania

Brak miejsca nie jest problemem. Schowaj niepotrzebne rzeczy w podręcznym pojemniku.

galeria
galeria
galeria
galeria

Duża wygoda w niewielkim wydaniu

Tworząc narożnik Luccia, wsłuchaliśmy się w potrzeby właścicieli niewielkich mieszkań. Miękkie oparcie, regulowane boki oraz wygodne siedzisko pozwolą Ci się zrelaksować po całym dniu, a kompaktowe wymiary sprawią, że nie będziesz musiał rezygnować z dodatków, które podkreślają indywidualny charakter wnętrza Twojego domu.  

Funkcjonalność, design, wygoda  

Zdajemy sobie sprawę z tego, że funkcjonalność zwłaszcza w niewielkim mieszkaniu odgrywa kluczową rolą. Właśnie dlatego wyposażyliśmy narożnik Luccia w funkcję spania oraz pojemnik do przechowywania. Te dwa udogodnienia sprawią, że w Twoim domu pojawi się prawdziwy mebel do zadań specjalnych, z którego walorów skorzystają wszyscy domownicy oraz zaproszeni goście.  

Nie uznajemy ustępstw, dlatego w kolekcji Luccia funkcjonalność łączy się z niesamowitą estetyką. Meble wyróżniają się nietuzinkowym designem, obok którego nie sposób przejść obojętnie.  

Stwórz sobie własne królestwo

Marzysz o narożniku, na którym będziesz mógł odpocząć po całym dniu? Stworzyliśmy taki, w którym zatopisz się wraz z ulubioną książką oraz spędzisz miłe sobotnie popołudnie z najbliższymi.  

Wierzymy, że domową atmosferę tworzą ludzie, a nie metraże, dlatego rozumiemy, że Twoje królestwo może odbiegać od tych przedstawianych w katalogach. Właśnie dlatego powstała kolekcja Luccia, która będzie stanowić ozdobę każdego królestwa zarówno tego nowoczesnego, minimalistycznego, jak i prawdziwie domowego.