Manhattan

Klasyczna elegancja w Twojej nowoczesnej sypialni

Manhattan

Poczuj przyjemną intymność z kolekcją Manhattan

Wyobraź sobie, że stoisz pośrodku dużego miasta. Zewsząd otaczają cię hałaśliwe odgłosy samochodów i pośpiesznie przemykających ludzi. A teraz zamknij oczy. W swojej sypialni możesz schować się za dużym wezgłowiem kolekcji Manhattan, który stworzy dla Ciebie swoistą ochronę.

Co wyróżnia kolekcję Manhattan

Oryginalny design

Poczuj się bezpiecznie, odpoczywając za dużym wezgłowiem kolekcji Manhattan.

Pojemnik na pościel

Wybierz łóżko z dodatkowym pojemnikiem na pościel i koce.

Różne wymiary

Dopasuj rozmiar swojego nowego łóżka do wielkości sypialni.

galeria
galeria
galeria
galeria

Komfortowy sen 

Wieczorami zasługujesz na odrobinę spokoju i wyciszenia.

Zanurz  się w kolekcji Manhattan i nabierz sił na kolejny  owocny dzień.  

Kolekcję Manhattan tworzyliśmy z myślą o wielbicielach klasycznej elegancji. Prosta forma uzupełniona o masywne, pikowane wezgłowie idealnie podkreśli wnętrze nowoczesnej sypialni.  

Postaw na sprawdzone rozwiązania. Duży pojemnik na pościel może zdecydowanie ułatwić przechowywanie, a dostęp do różnych wymiarów mebla, ułatwi Ci dopasowanie go, nawet do niewielkiej przestrzeni.  

Elegancja na lata  

Nasze meble tworzymy z niezwykłą starannością. Wybieramy, wyselekcjonowane materiały i surowce, aby upewnić się, że są one najwyższej jakości. Dzięki temu kolekcja Manhattan może być obecna w Twoim domu przez długie lata.  

Uwielbiamy eksperymentować, ale jak nikt inny cenimy sobie też prostotę i minimalizm. Łóżko Manhattan to idealne połączenie tych dwóch światów. Prosta bryła i sprawdzone rozwiązania, zajmują tak samo ważne miejsce, co oryginalny zagłówek.  

Materiały do pobrania

Plik
Rozmiar
Ulotka Łóżka
690.16 KB