https://www.wajnert.pl

Salon: meble pokojowe - meble do salonu | Wajnert

MEBLE DO SALONU

Dobrze zagospodarowane miejsce do pracy, zabawy i wypoczynku!
  • efektowne witryny
  • pojemne komody
  • funkcjonalne szafki RTV i meblościanki

Salon - serce domu

W stwierdzeniu, że salon jest sercem domu, nie ma ani odrobiny przesady. Salon nazywany też pokojem dziennym to miejsce, w którym odpoczywamy z całą rodziną, spędzamy czas wolny i przyjmujemy gości. Salon pełni wiele istotnych funkcji, dlatego chcemy, aby był on najbardziej reprezentacyjnym pomieszczeniem w domu. To od aranżacji salonu zaczyna się urządzanie całego domu, a jeśli jego styl ma być niebanalny, to wybór mebli do salonu ma ogromne znaczenie. Ich kolorystyka, kształt, stylistyka pozostaną nie bez wpływu na atmosferę całego domu. Wybór mebli do pokoju dziennego nie może być przypadkowy.

Meble Wajnert – idealne do salonu

Meble do pokoju dziennego, dostępne w ofercie Wajnert, to niewątpliwie bogaty asortyment dla najbardziej wymagających klientów, którzy cenią sobie wygodę, funkcjonalność, dobry design oraz przede wszystkim jakość. Meble Wajnert wpisują się w nowoczesne kanony wzornictwa, ich ciekawe koncepcje dają różne możliwości aranżacji salonu. Na wyjątkową uwagę zasługują zarówno całe kolekcje, jak i poszczególne ich elementy – eleganckie stoliki, pojemne komody, praktyczne szafki RTV, efektowne witryny, regały, półki, sofy, fotele i pufy, itd. Zachęcamy wszystkich do obejrzenia mebli z naszego katalogu. Wierzymy, że pozwolą one na stworzenie wielu ciekawych projektów. Meble do salonu Wajnert robią rewelacyjne wrażenie i zmieniają salon w piękną wizytówkę domu, a oprócz atrakcyjnego wyglądu zapewniają maksymalny komfort codziennego funkcjonowania.

Nowoczesny styl do każdego salonu

W salonie spotyka się cała rodzina, dlatego musi być urządzony tak, aby każdy czerpał przyjemność z przebywania w nim. Najlepszym rozwiązaniem są nowoczesne meble pokojowe, które świetnie wpisują się w aktualne trendy i przyciągają wzrok. Warto wybierać meble, które są wygodnie i bezpiecznie. Lista nowoczesnych mebli, które mogą znaleźć się w wymarzonym salonie jest długa. Należy je skomponować według własnych preferencji. Proponowane przez nas rozwiązania można łatwo uzupełnić o dodatki, popisując się swoimi umiejętnościami dekoratorskimi, aby uzyskać miłą atmosferę na co dzień i od święta. Warto też pamiętać o dopasowaniu mebli do reszty wyposażenia, zwłaszcza jeśli salon jest otwarty na kuchnię czy jadalnię. Meble salonowe z naszej oferty Wajnert są oryginalne i zróżnicowane pod kątem kolorów, faktur i kształtów, ale też są na tyle uniwersalne, że sprostają wszelkim wymaganiom pod względem estetyki wykonania i funkcjonalności mebli. Największą popularnością cieszą się modele oszczędne w formie, oparte o minimalistyczne wzornictwo, które doskonale prezentują się w każdym wnętrzu i łatwo współgrają z innymi elementami.

Funkcjonalność dla domowników i gości

Salon powinien być urządzony stylowo, a równocześnie praktycznie. Aby móc spędzać w nim wygodnie kilka godzin – oglądając ulubiony serial czy rozmawiając przy herbacie ze znajomymi – powinniśmy zadbać, o to aby meble były komfortowe. Nawet najbardziej designerskie meble do salonu muszą być wygodne. W naszej ofercie znajdują się modele mniejsze i większe, a także z dodatkowymi funkcjami. Słyniemy ze świetnych kolekcji modułowych. Oferujemy sofy i narożniki z funkcją spania. Do oferty Wajnert co roku wprowadzamy coraz więcej mebli modułowych, które umożliwiają kształtowanie przestrzeni na różne sposoby. Przykładem mebli modułowych jest kolekcja Barcelona, w której znajduje się rozbudowany narożnik wypoczynkowy składający się elementów przesuwnych zwiększających głębokość siedziska, co ułatwia przystosowanie wyposażenia do zmieniających się oczekiwań użytkowników, pozwalając na przykład na przyjęcie pozycji leżącej. Świetną kolekcją modułową, idealną dla osób ceniących sobie prestiż i pragnących luksusowych wnętrz, jest Hampton – pięknie prezentujący się zarówno w tkaninie, jak i jako skórzana sofa.

Wysoka jakość, która satysfakcjonuje

Asortyment mebli Wajnert tworzą jedynie najlepsze produkty, dzięki czemu wybór mebli do salonu stanie się łatwy i przyjemny. Technologie używane przez firmę Wajnert zapewniają wysoką jakość mebli, która bezpośrednio przekłada się na ich piękny wygląd i wygodne użytkowanie. Meble Wajnert to produkty, które posłużą przez długie lata, co stawia firmę Wajnert w czołówce producentów mebli salonowych. W produkcji mebli stosujemy jedynie pierwszej klasy materiały, najwyższej jakości, takie jak włoskie skóry i tkaniny, a także wysokogatunkowe płyty laminowane i solidne akcesoria meblowe. Wszystkie modele tworzone są przez profesjonalistów, zważających na bezpieczeństwo człowieka, uwzględniających ochronę środowiska naturalnego. Wybór mebli Wajnert do swojego salonu to pewność dobrze i świadomie zaaranżowanego miejsca wypoczynku.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mebli do salonu przygotowaną przez firmę Wajnert. Aby znaleźć meble do swojego wymarzonego pokoju dziennego, należy wejść na stronę Wajnert i skorzystać z menu, które prowadzi do listy kolekcji, a następnie list danych produktów. Każdy mebel posiada opis ze zdjęciem, dzięki czemu można idealnie zaprojektować aranżację całego pomieszczenia. Aby było to jeszcze prostsze, na tym etapie można zobaczyć aranżację produktu, jak również porównać produkt z innym i wytypować pasujące do niego meble. Zachęcamy do wyboru mebli na stronie internetowej oraz zakupów w salonach partnerskich. W razie pytań prosimy o kontakt z naszymi pracownikami, którzy chętnie służą pomocą.