https://www.wajnert.pl

Szafy: systemowe, do sypialni, do salonu | Wajnert

SZAFY

Wszystko na swoim miejscu!  • duży wybór frontów
  • bogate wyposażenie
  • systemy drzwi przesuwnych

Wszystko na swoim miejscu

Podstawowymi meblami, które goszczą w naszych domach i mieszkaniach, są bez wątpienia szafy. To one gwarantują utrzymanie porządku i pozwalają gustownie zaaranżować przestrzeń w salonie, sypialni, pokoju dziecięcym czy nawet w korytarzu, przedpokoju. Szafy są również stosunkowo rzadko zmienianym elementem wyposażenia wnętrz. Solidna szafa ma służyć przez długie lata. Przy zakupie szafy nastawiamy się raczej na inwestycję długoterminową – zdecydowanie łatwiej wymienić mniejsze dodatki, takie jak stoliki, komody czy regały na książki. Szafę kupujemy na dłużej, dlatego powinna być w pełni funkcjonalna, a także klasyczna w formie, by mogła świetnie komponować z wystrojem pomieszczeń. Właśnie takie ponadczasowe modele znajdą Państwo w ofercie Wajnert.

Przede wszystkim solidność

Wajnert to marka nie bez powodu ciesząca się wieloletnim zaufaniem i zadowoleniem klientów. Nasze produkty są nie tylko atrakcyjne wizualne, ale również wyróżniają się trwałością i profesjonalnym wykonaniem. Dużą wagę przywiązujemy do stosowanych komponentów, a montaż poszczególnych części przeprowadzamy ze zwróceniem uwagi na wszystkie detale. Dzięki tym staraniom możemy zaoferować produkty spełniające najwyższe standardy jakościowe. Ma to szczególne znaczenie przy szafach, które muszą wytrzymać duże obciążenia oraz zachować swój kolor przez długie lata. Jedynie produkt wykonany z maksymalnym zaangażowaniem może sprostać oczekiwaniom klientów. Zapewniamy, że każda zakupiona u nas szafa odpowie na Państwa potrzeby, dlatego warto wybrać meble Wajnert.

Szafy systemowe – dowolność wyboru

Każdy z nas jest w stanie najlepiej ocenić, czego wymaga od mebli i jakich szuka w nich funkcjonalności. W związku z tym oferujemy klientom możliwość zdecydowania o finalnym kształcie szafy – dzięki naszemu kreatorowi szaf DEKO mogą Państwo przygotować własny projekt, a my z przyjemnością go wykonamy. Przygotowana aplikacja jest intuicyjna w obsłudze, więc cały proces opracowania szkicu można przeprowadzić szybko i sprawnie. Oprócz wymiarów i aktualnie wybieranych elementów, kreator wskaże od razu cenę, co umożliwia dopasowanie szafy DEKO zarówno do swoich wymagań, jak i budżetu. Zależy nam, by obsługa klienta w naszym sklepie prezentowała nienaganny poziom, a dostęp do wszystkich informacji na każdym etapie realizacji zamówienia uważamy za fundament standardów w tym zakresie.

Na co zwrócić uwagę przy projektowaniu szafy

Podczas projektowania szafy należy przede wszystkim zdefiniować podstawowe wymiary – głębokość, wysokość i szerokość. Modele systemowe doskonale sprawdzają się jako szafy wnękowe, więc możemy je bardzo dobrze dopasować do każdego pomieszczenia. Głębokość powinna wynosić optymalnie ok. 70 centymetrów, taka wielkość pozwoli nam na swobodny dostęp do wszystkich szuflad i półek, także tych na samej górze i na samym dole. Oferowane przez nas wymiary szaf zostały zaprojektowane z należytą starannością. Ważnym elementem do zaprojektowania jest też układ półek. Szafy do sypialni, przeznaczone typowo do przechowywania ubrań, powinny być jak najbardziej pojemne, warto również uwzględnić miejsce na ubrania umieszczone na wieszakach. Wówczas wysokość wnęki na koszule, spodnie garniturowe, kurtki itp. powinna liczyć ok. metra, z kolei dla ubrań dłuższych – ok. 1,5 metra. To pozwoli na swobodne przechowywanie sukienek i płaszczy, zapobiegając gnieceniu się materiału. Ciekawym elementem, wzbogacającym wygląd i funkcjonalność szaf, są różnego typu dodatki – kosze, pudełka, pojemniki, specjalne uchwyty. Zakup takich akcesoriów umożliwi jeszcze lepsze zagospodarowanie przestrzeni, ponieważ zyskamy chociażby możliwość idealnego wykorzystania miejsca. Gdy wstawimy tam niezabudowany, druciany stojak nie zaszkodzimy ubraniom na wieszakach, a jednocześnie będziemy mogli zmieścić w naszej szafie o wiele więcej przedmiotów.

Szafa nie musi być nudna – wybierz model z grafiką

Ostatnim kluczowym elementem, który musimy wziąć pod uwagę przy sporządzaniu projektu, jest oczywiście kolor. Proponujemy szeroki wybór frontów, także z lustrami czy grafikami. Posiadamy nawet osobną linię modeli z nadrukiem – warto zapoznać się z dostępnymi zdjęciami, ponieważ ozdobiony nimi mebel z pewnością zwróci na siebie uwagę i może stać się mocnym punktem w aranżacji całego wnętrza. Jeśli marzy nam się szafa z atrakcyjną grafiką – warto wybrać model DEKO z oferty mebli Wajnert. Klienci decydują się na grafikę zwłaszcza przy zakupie ozdobnej szafy do salonu, a także do pokoju dziecięcego.