https://www.wajnert.pl

Komplety wypoczynkowe - Meble wypoczynkowe | meble Wajnert

Meble i Komplety Wypoczynkowe

Wchodzące w skład prawie 30 różnych kolekcji sofy, narożniki, fotele i pufy to bogactwo form stylistycznych i funkcjonalnych, ukierunkowanych na indywidualne potrzeby użytkowników. To także największy na rynku wybór wzorów, kolorów i faktur tkanin obiciowych i skór, detali dekoracyjnych i akcesoriów, decydujących o ostatecznym wyglądzie mebla.

 • Moderns

  Moderns

  to proste, nowoczesne wzornictwo, subtelne elementy dekoracyjne i unikalne rozwiązania funkcjonalne. To idealne rozwiązanie do wnętrz o nowoczesnym wystroju.

  zobacz
 • Comfort

  Comfort

  to miękkie bryły o plastycznej linii z oparciami i siedziskami w formie wygodnych poduch i efektowanie wyprofilowanymi podłokietnikami. Wygoda i ponadczasowy styl.

  zobacz

W ofercie WAJNERT MEBLE znaleźć można różnego rodzaju meble wypoczynkowe dostępne w kilkudziesięciu różnych kolekcjach. Uczestniczący w procesie produkcji tych mebli pracownicy dokładają szczególnej staranności, aby przygotowane meble były wykonane z najlepszych dostępnych materiałów oraz w oparciu o sprawdzone technologie. Dzięki temu wytwarzane produkty od wielu lat cieszą się uznaniem klientów, co pozwoliło rozwinąć działalność na teren całego kraju. Firma WAJNERT MEBLE gorąco zachęca do odwiedzania salonów partnerskich i bliższego zapoznawania się z ofertą dostępną w serwisie.
Wszystkie komplety wypoczynkowe dostępne w ofercie WAJNERT MEBLE zostały dokładnie skatalogowane. Każdy produkt został dokładnie opisany z uwzględnieniem szczegółowych informacji na temat materiałów, z których został wykonany oraz jego dokładnych gabarytów. Z pewnością ułatwieniem zakupów będą przygotowane przez aranżacje, które pomogą poruszyć wyobraźnią i zainspirują do stworzenia własnego wnętrza z wykorzystaniem produktów firmy. Jako dodatkową zaletę trzeba również uznać możliwość tworzenia wieloelementowych zestawów, które gwarantują zachowanie w wymarzonym wnętrzu jednolitej stylistyki.
Meble tapicerowane wykonywane są w oparciu o indywidualne i funkcjonalne rozwiązania. Istnieje również możliwość wybrania własnej konfiguracji konkretnego produktu i dopasowanie go do indywidualnych potrzeb i preferencji kupującego. Firma WAJNERT MEBLE stara się być elastyczna i stale sie zmienia by sprostać oczekiwaniom klientów. Do wyboru pozostawia więc szereg indywidualnych rozwiązań, do których zaliczyć można również dobór tkanin i materiałów tapicerskich.

Czytaj więcej » Zwiń »