Modern

Nieoczywisty design dla odważnych

Modern

Światowe trendy w Twoim domu

Kolekcja Modern to rozwiązanie na miarę światowych trendów. Doskonały design oraz prosta forma, doskonale uzupełnią każdą aranżację.  

Co wyróżnia kolekcję Modern

Odważny design

Przełam schemat i zabaw się architekta wnętrz.

Wyjątkowa miękkość

Poczuj wyjątkowy komfort i miękkość fotela Modern.

Geometryczne nogi

Postaw na metalowe wykończenie.

galeria
galeria
galeria
galeria
galeria

Nowoczesny fotel dla Twojego domu  

Kolekcję Modern stworzyliśmy z myślą o miłośnikach oryginalnego stylu zaczerpniętego ze światowych trendów. Surowe, metalowe wykończenia i komfortowe siedzisko wypełnione również puchem z pierza to elegancja w najnowszym wydaniu.  

Lekkość, styl, nowoczesność  

Fotele  Modern są niesamowicie lekki dzięki otwartym, geometrycznym nogom. Metal pełni jedynie funkcję ozdobną, dzięki czemu mebel nie przytłacza swoją wielkością.  

Miękkie siedzisko wypełnione pianką wysokoelastyczną i puchem z pierza daje nie tylko niesamowite poczucie komfortu i przyjemności, ale również jest niezwykle trwałe i odporne na odkształcenia.  

Daj się ponieść fantazji  

Kolekcja Modern to propozycja dla odważnych. Nieoczywiste, geometryczne połączenia idealnie dopasują się do nowoczesnych wnętrz. Tworząc tę kolekcję, chcieliśmy, aby nabrała ona nieco industrialnego kształtu, dzięki czemu świetnie dopasuje się do niekonwencjonalnych salonów, supernowoczesnych gabinetów i modnych wnętrz komercyjnych.  

Modern to nowe podejście do funkcjonalności mebli. Estetyka, która wysuwa się na pierwszy plan, wyprzedza nieco ergonomię i ponadczasowość. To prawdziwie nowatorskie podejście do mebli, które mają za zadanie przede wszystkim podkreślić styl i osobowość jego właścicieli.  

Materiały do pobrania

Plik
Rozmiar
Ulotka Modern
1.12 MB