Modo

Kolekcja, która otuli Cię swoją miękkością

Modo

Kolekcja, która otuli Cię swoją miękkością

Modo

Kolekcja, która otuli Cię swoją miękkością

Modo

Wyważone połączenie prostoty i elegancji

Kolekcję Modo stworzyliśmy z wyjątkowej miłości do prostoty i elegancji. Nowoczesne wzornictwo w klasycznym wydaniu stanowi niebywałą ucztę dla oka.  

Co wyróżnia kolekcję Modo

Design

Nowoczesne, nienachalne wzornictwo łączy się z klasyką w designerską całość.

Wyjątkowy komfort

W miękkich objęciach relaks nabierze zupełnie nowego znaczenia.

Podstawy mebla

Dopasuj rodzaj nóg, do wnętrza Twojego domu.

galeria
galeria
galeria
galeria
galeria
galeria

Komfort w Twoim domu  

Wiemy, jak ważny jest odpoczynek w Twoim codziennym dniu. Właśnie dlatego stworzyliśmy wyjątkowo komfortową kolekcję Modo, która otuli Cię niesamowitą miękkością, wtedy gdy będziesz tego najbardziej potrzebować.  

Design, nowoczesność, elegancja  

Tworząc kolekcję Modo, chcieliśmy, aby powstały meble, które urzekają swoją naturalnością. Prosta, wręcz geometryczna linia, gładkie tkaniny oraz brak ozdób sprawiają, że kolekcja tworzy niezwykle elegancką całość.  

Meble dopasujesz do stylu, w którym zostało urządzone wnętrze Twojego domu. Drewniane lub chromowane nogi podkreślą jego styl, podobnie jak kolor tkaniny, którą wybierzesz. Kolekcja prezentuje się niezwykle dostojnie w naturalnych tonacjach beżu, szarości czy zieleni.  

Oda do funkcjonalności 

Kolekcja Modo nie tylko zachwyca swoją estetyką, ale również przyciąga funkcjonalnością. Możliwość rozłożenia sofy lub narożnika sprawia, że zyskasz dodatkowe miejsce do spania dla swoich domowników lub gości. Co więcej, duży pojemnik na pościel, pozwoli Ci przechować dodatkową kołdrę lub inne, rzadko używane przedmioty.  

Funkcjonalność to nie tylko ergonomia. Kolekcję Modo możesz uzupełnić o dodatkowe elementy dekoracyjne takie jak: poduszki, koce czy wałki. Do gładkiej tkaniny, doskonale będą pasować kolorowe, wzorzyste poduszki, które podkreślą aktualny styl Twojego domu.  

Materiały do pobrania

Plik
Rozmiar
Ulotka Modo
3.21 MB