Mula

Designerskie meble dla tych, którzy stawiają na minimalizm

Mula

Designerskie meble dla tych, którzy stawiają na minimalizm

Mula

Designerskie meble dla tych, którzy stawiają na minimalizm

Mula

Zakochaj się w prostej i szlachetnej linii kolekcji MULA

Niesamowita lekkość, prostota, ale również fantazyjność – tak możemy opisać kolekcję MULA, która sprawdzi się w każdym wnętrzu.  

Co wyróżnia kolekcję Mula

Kompaktowe wymiary

Brak miejsca już nigdy nie będzie przeszkodą.

Wygodne oparcie

Zaokrąglone oparcia foteli MULA, zapewnią idealne podparcie dla Twoich pleców.

Mechanizm obrotowy

Korzystaj z fotela w dowolnej pozycji bez potrzeby przedstawiania.

galeria
galeria
galeria
galeria
galeria

Powiew świeżości w Twoim domu  

Kolekcja MULA zapewni powiew świeżości w każdym wnętrzu, w którym się znajdzie. Idealnie dopasuje się do salonu, gabinetu czy… pokoju szalonego nastolatka.  

Nowoczesność, filigranowość, design  

Fotele MULA to filigranowe meble, które dopełnią swoim wyglądem niejedno wnętrze. Niesamowicie wygodne, posłużą jako fotel w nowoczesnym salonie lub wzbogacą niejeden pokój młodzieżowy.  

Nowoczesny design sprawi, że odnajdą się zarówno w minimalistycznych i surowych wnętrzach, jak i tych urządzonych w stylu art deco. Mogą stanowić również atrakcyjny element uzupełniający, istniejącej już kolekcji mebli wypoczynkowych.  

Niewielkie dopełnienie  

Tworząc kolekcję MULA, marzyliśmy o tym, aby powstały designerskie meble niewielkich rozmiarów, które będzie można dopasować do każdego wnętrza. Mnogość barw, w których występują oraz możliwość ich łączenia sprawiają, że kolekcja dodatkowo nabrała prawdziwie indywidualnego charakteru.  

Wiemy, jak ważne są dodatki, które w większości tworzą charakter całego domu. Tym razem takim dopełnieniem, mogą być fotele lub pufy MULA. Obrotowy mechanizm sprawia, że będą one idealne do pracy przy biurku, niezależnie od tego, czy posiadasz duże, domowe biuro czy niewielki sekretarzyk w rogu sypialni.  

Materiały do pobrania

Plik
Rozmiar
Ulotka
548.17 KB