Nadal możesz kupić nasze meble stacjonarnie! Wybrane salony meblowe działają zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów i pozostają otwarte, z zachowaniem reżimu sanitarnego. Nasi doradcy pozostają do Twojej dyspozycji pod numerem telefonu: 535 798 752. Zapraszamy do salonu firmowego w Międzyborzu.

Raven

Nieszablonowe połączenie funkcjonalności z wyrazistą kolorystyką

Raven

Pozwól sobie na odrobinę luksusu

Kolekcja Raven to propozycja dla wyjątkowo wymagających użytkowników. To nieszablonowe połączenie luksusu z nowoczesnym designem.

Co wyróżnia kolekcję Raven

Wysokie oparcie

Zmień strefę relaksu w wygodne miejsce do pracy.

Nowoczesny design

Daj się uwieść nowoczesnemu wzornictwu.

Mechanizm obrotowy

Pozwól sobie na wygodę i komfort.

galeria
galeria
galeria
galeria

Nowoczesne wzornictwo

Tworząc kolekcję Raven postawiliśmy na przyciągającą wzrok kolorystykę, wysokiej jakości, miękkie materiały i nowoczesne wzornictwo. 

Nowoczesność, luksus, elegancja

Luksus od zawsze kojarzył nam się z miękkością, komfortem i wygodą. Nie lubimy kompromisów, dlatego postanowiliśmy pójść o krok dalej i stworzyliśmy kolekcję Raven. Nasza propozycja to uosobienie prawdziwej królewskości, którą możesz cieszyć się we własnym domu.

Obrotowa podstawa dostępna w dwóch kolorach, czarnym i chromowy nadaje kolekcji niesamowitej lekkości. Wygodne siedzisko i oparcie stworzy dla Ciebie strefę domowego relaksu, zawsze wtedy, kiedy będziesz tego potrzebować.

Komfort pracy

Przypomnij sobie, swój ostatni dzień w pracy. Boląca głowa i kark z całą pewnością dawały o sobie znać po kilku godzinach spędzonych przy komputerze. Kolekcja Raven powstała w odpowiedzi na Twoją potrzebę, posiadania prywatnej strefy relaksu niezależnie od tego, co robisz i gdzie się znajdujesz.

Potrzebujesz chwili tylko dla siebie? Oprzyj się wygodnie o wysoki zagłówek w fotelu Raven i połóż nogi na podnóżku. Daj sobie chwilę wytchnienia, której tak bardzo potrzebujesz, a my zajmiemy się resztą. Wyjątkowo miękkie materiały, delikatnie Cię otulą, a odchylane oparcie wprowadzi Cię w stan błogiego relaksu.