Salsa

Stworzona z miłości do designerskich form

Salsa

Stworzona z miłości do designerskich form

Salsa

Żywiołowa i energetyczna niczym kubańska salsa

Zachwyć się nowoczesnym designem kolekcji Salsa, która łączy w sobie oryginalność i niezwykłą formę. Daj się porwać estetyce, która z całą pewnością zachwyci wszystkich domowników.  

Co wyróżnia kolekcję Salsa

Regulowane zagłówki

Wystarczy tak niewiele, by odciążyć zmęczony kark.

Funkcja spania i praktyczny pojemnik

Już nie musisz się martwić o miejsce do spania dla swoich gości.

Ozdobna noga

Drewniana noga sprawdzi się zarówno w nowoczesnych, jak i tradycyjnych aranżacjach.

galeria
galeria
galeria
galeria
galeria

Podobnie jak salsa, łączy wiele form  

Zdecydowaliśmy się stworzyć odważną kolekcję, która zachwyci Cię swoją nowoczesną i nieoczywistą formą. Proste oparcia, regulowane zagłówki i drewniane elementy to prawdziwie designerska mieszanka.  

Odwaga, nowoczesność, design  

Lubimy nieszablonowe rozwiązania, dlatego z ogromną przyjemnością stworzyliśmy kolekcję Salsa. Z pozoru prosta forma, została przełamana drewnianymi dodatkami, dzięki czemu idealnie dopasuje się do każdego wnętrza.  

Wiemy, że oprócz designu ważna jest funkcjonalność. Kolekcja Salsa łączy ze sobą obie te cechy, tworząc z nich niepowtarzalną całość. Narożnik oraz sofa zostały wyposażone w funkcję spania, dzięki czemu Ty lub Twoi goście wygodnie spędzicie noc, a wbudowane praktyczne pojemniki, ułatwią Ci przechowywanie. 

Daj się ponieść  

Twój dom jest przestrzenią, w której Ty i Twoja rodzina powinniście czuć się najlepiej. Zrezygnuj więc z zachowawczych rozwiązań i daj się ponieść nietypowym koncepcjom. Połącz niesamowitą wygodę, dużą strefę relaksu, daj odpocząć swoim plecom, a przy okazji zachwyć swoich gości meblami, których nie zobaczą w innym domu. Postaw na oryginalność.  

Tworząc nasze kolekcje, przykładamy też ogromną wagę do jakości wykonania. Specjalnie wyselekcjonowane tkaniny, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników, sprawiają, że sofa automatycznie stanie się przestrzenią relaksu, z której skorzystasz przez wiele lat. Dodatkowo niezależnie od tego, czy w Twoim domu znajdują się dzieci, alergicy czy jesteś właścicielem czworonoga, bez problemu dopasujesz materiał, który wytrzyma wszystkie obciążenia.