Nadal możesz kupić nasze meble stacjonarnie! Wybrane salony meblowe działają zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów i pozostają otwarte, z zachowaniem reżimu sanitarnego. Nasi doradcy pozostają do Twojej dyspozycji pod numerem telefonu: 535 798 752. Zapraszamy do salonu firmowego w Międzyborzu.

Sky

Wielkie możliwości w niewielkich rozmiarach

Sky

Poznaj moc ukrytą w kompaktowej Sky 

Lekka forma, niewielkie wymiary i niesamowita wygoda to wszystko, by opisać sekretną moc kolekcji Sky. Idealnie wpasuje się zarówno w duże, jak i małe pomieszczenia, służąc jednocześnie jako miejsce do spania dla niespodziewanych gości.

Co wyróżnia kolekcję Sky

Kompaktowe wymiary

Masz niewiele miejsca? Teraz to nie przeszkoda, by móc cieszyć się wygodną sofą.

Funkcja spania

Małe mieszkanie to nie powód, aby rezygnować z funkcjonalności.

Wygodne siedzisko

Stwórz we własnym salonie dogodną strefę odpoczynku.

galeria
galeria
galeria
galeria
galeria

Wielka moc w małym rozmiarze  

Jeszcze do niedawna niewielki metraż był przeszkodą do tego, aby w pełni móc cieszyć się wygodnym miejscem do odpoczynku. Z kolekcją Sky możesz sięgnąć po to, co do tej pory było niemożliwe i cieszyć się własną strefą relaksu zamkniętą w kompaktowych rozmiarach.  

Kompaktowość, funkcjonalność, wygoda  

Twój dom jest miejscem, w którym żyjesz na własnych warunkach, a my w pełni to rozumiemy, ponieważ sami nie uznajemy kompromisów. Właśnie dlatego stworzyliśmy sofę Sky, aby dać Ci to, co najlepsze — funkcjonalność i wygodę, nie stawiając przy tym żadnych wymagań dotyczących wielkości Twojej przestrzeni.  

Kolekcja Sky idealnie dopasuje się zarówno do wnętrza urządzonego w nowoczesnym, jak i klasycznym stylu. Duża poducha oparciowa, proste, cienkie boki i metalowe nogi sprawiają, że może zająć centralne miejsce w Twoim salonie, ale również uatrakcyjnić niejeden młodzieżowy pokój.

  

Postaw na funkcjonalność 

Wiemy, jak ważny jest przemyślana aranżacja, zwłaszcza w niewielkich mieszkaniach. Każdy mebel spełnia podwójną, a często potrójną rolę, łącząc, chociażby strefę pracy i odpoczynku z wygodnym miejscem do spania. Takie wnętrza są wymagające i potrzebują kreatywnych rozwiązań.  

Z myślą o tych niewielkich pomieszczeniach, stworzyliśmy sofe Sky. Filigranowy mebel, który w ciągu dnia zachwyci Cię swoją wygodą, zmieniając kawałek pokoju w prawdziwą strefę relaksu, w nocy posłuży Twoim gościom jako wygodne miejsce do spania. Nie potrzebujesz dodatkowych łóżek czy rozkładanych materacy. Wszystko, co konieczne znajdziesz w jednym meblu.