Sparrow

Daje poczucie komfortu w każdej pozycji

Sparrow

Poczuj wyjątkowość kolekcji Sparrow

Stworzyliśmy kolekcję Sparrow, by podkreślić znaczenie luksusu i wygody. Wysokie, komfortowe oparcia i nowoczesny design przyciągają wzrok i podkreślają wyjątkowość aranżacji. Dostępna w różnych kolorach, do pokochania przez wszystkich domowników.  

Co wyróżnia kolekcję Sparrow?

Wysokie oparcia

Oprzyj się wygodnie i daj odpocząć swoim plecom.

Mechanizm obrotowy

Korzystaj z mebli niezależnie od tego, co robisz.

Oryginalny design

Przykuwa wzrok i nadaje charakteru wnętrzom.

Produkty z kolekcji Sparrow

galeria
galeria
galeria
galeria
galeria

Komfortowy odpoczynek 

 Tworząc kolekcję Sparrow, chcieliśmy zapewnić Ci dawkę komfortowego odpoczynku niezależnie od tego, co właśnie robisz. Wygodne siedzenie i wysokie oparcie pozwolą Ci się odprężyć i zapewnią chwilę wytchnienia.  

Oryginalność, design, ergonomia 

Wiemy, jak ważny jest oryginalny design, dlatego stworzyliśmy kolekcję Sparrow, która odmieni wnętrze Twojego salonu, czy domowego gabinetu. Wysokie, niekonwencjonalnie zakończone oparcie, obrotowa podstawa i opcja wyboru nogi matowej lub chromowanej – wszystkie te szczegóły czynią kolekcję Sparrow wyjątkową. 

Niezależnie od tego, czy pracujesz, czy relaksujesz się z ulubioną książką, fotel Sparrow, otuli Cię swoją miękkością i pozwoli na zasłużony relaks. Budowa fotela ma za zadanie odciążyć Twoje plecy i kark, a boki umożliwią Ci wygodne trzymanie rąk. W każdej chwili możesz też zmienić pozycje, delikatnie odchylając fotel i tworząc pozycję półleżącą.  

Pełny relaks  

Kolekcja Sparrow służy wszystkim, tym którzy potrzebują odrobiny relaksu. Wygodne oparcie oraz siedzisko zbudowane z pianki HR doskonale dopasuje się do Twojego ciała, a funkcja odchylenia pozwoli Ci znaleźć idealną pozycję. Do pełnego relaksu dodaj podnóżek, na którym oprzesz nogi.  Podczas pracy przy komputerze, często przyjmujemy niewłaściwe pozycje, obciążając tym samym nasz kręgosłup, kark i nadgarstki.

Kolekcja Sparrow ma za zadanie odczarować wyobrażenie o niewygodnych i mało estetycznych fotelach lub zachwycających swym designem, niefunkcjonalnych meblach. Fotel Sparrow łączy ze sobą niezwykłą oryginalność z ponadprzeciętną wygodą i komfortem.  

Materiały do pobrania

Plik
Rozmiar
Ulotka sparrow
505.42 KB