Swan funkcjonalnie i nowocześnie

Swan funkcjonalnie i nowocześnie

Swan

Nowoczesność w Twoim domu

Kolekcja Swan wyróżnia się nowoczesną formą. Jednolity materiał w połączeniu z metalowymi nogami sprawia, że meble nabierają wyrazu nowoczesności.

Co wyróżnia kolekcję Swan

Kompaktowe rozmiary

idealny do małych i dużych salonów

Funkcja spania

zmień swój salon w dodatkową sypialnię dla swoich gości

Ruchome zagłówki

dopasuj wysokość i kąt położenia dla zwiększenia komfortu wypoczynku

Komfort, miękkość, wygoda 

Wiemy jak ważne jest wybranie dla siebie mebla idealnego. 

Wygoda i funkcjonalność to ważne aspekty wyboru mebli tapicerowanych. Wsłuchując się w Wasze potrzeby stworzyliśmy kolekcję Swan, która jest połączeniem komfortu i nowoczesnego wyglądu.

Funkcjonalność na poziomie  

Meble z kolekcji Swan, są odpowiedzią na potrzeby osób, które chcą zapewnić komfortowy wypoczynek swoim gościom. Z narożnikiem z tej kolekcji, jednym ruchem zmienisz swój mebel w łóżko do spania. Zadbaliśmy o to abyś miał pod ręką zapasowe poduszki i koce, więc meble kolekcji Swan posiadają praktyczny i duży pojemnik.

Regulowane zagłówki docenią miłośnicy długiego oglądania filmów czy czytania książek. Dopasuj wysokość oraz kąt nachylenia zagłówka tak aby odciążyć odcinek szyjny kręgosłupa.

Nasi projektanci wiedzą, że w dobrej aranżacji wnętrz, ważne jest doskonałe dopasowanie wszystkich elementów. Czarna, metalowa noga będzie dobrze współgrała zarówno w pomieszczeniach nowoczesnych jak również w tych bardziej klasycznych. 

Dobrze dobrana tkanina nie tylko posiada walory estetyczne. W szerokiej gamie naszych materiałów obiciowych znajdziecie tkaniny eco – pozyskiwane z materiałów recyklingowych, tkaniny z właściwościami hydrofobowymi czy łatwoczyszczącymi, które docenią rodzice małych dzieci. Piękne welwety dzięki swej strukturze idealne będą dla właścicieli zwierząt.