Taboo

Nowatorskie rozwiązania dla indywidualistów

Taboo

Nowatorskie rozwiązania dla indywidualistów

Taboo

Podkreśl indywidulany styl z kolekcją TABOO

Kolekcję TABOO stworzyliśmy z myślą o wielbicielach nowatorskich rozwiązań, którzy nie boją się oryginalnych mebli. Postaw na nowoczesność, design i komfort z kolekcją TABOO.  

Co wyróżnia kolekcję Taboo?

Kolekcja modułowa

Skorzystaj z gotowych modułów i ułóż je po swojemu.

Zagłówki w opcji

Wybierz interesujący rozmiar i ciesz się jeszcze większym komfortem.

Funkcja spania

Zamień dzienną strefę relaksu w wygodne łóżko dla swoich gości.

galeria
galeria
galeria
galeria
galeria

Oryginalność w Twoim domu  

Kolekcja TABOO powstała z miłości do indywidualności. Ozdobne pikowania, wybór  zagłówków o różnym kształcie i możliwość doboru konkretnych modułów, sprawiają, że trudno przejść obok niej obojętnie.  

Nowoczesność, styl, klasa  

Kolekcja modułowa TABOO pozwoli Ci zbudować własną przestrzeń, w taki sposób, jaki tylko zapragniesz. Dodatkowy puf i zagłówki, oprócz znacznej poprawy komfortu, pozwolą Ci jeszcze mocniej podkreślić indywidualny styl Twojego mieszkania.

Tworząc kolekcję TABOO, położyliśmy duży nacisk na jej niepowtarzalny design. Ozdobne pikowania na bokach i eleganckie, drewniane nogi dodają meblom niesamowitej klasy i wdzięku. Dobrej jakości, miękkie tkaniny, dostępne w szerokiej palecie barw i funkcjonalności, podkreślą niesamowity charakter Twojego domu. 

Funkcjonalne moduły 

Kolekcja TABOO składa się  modułów, które możesz samodzielnie łączyć. Od tego, które z nich wybierzesz, zależeć będzie ostateczny wygląd oraz rozmiar Twoich mebli. Wśród elementów, znajdziesz  zagłówki oraz niezwykle stylowy puf, który może spełniać funkcję podnóżka lub stanowić osobny mebel.  

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby kolekcja TABOO wyróżniała się nie tylko oryginalnym designem, ale również niesamowitą funkcjonalnością. Właśnie dlatego postanowiliśmy wyposażyć niektóre moduły w funkcję spania oraz duże pojemniki na pościel. Od teraz nie musisz wybierać między funkcjonalnością, a designerskim wyglądem.  

Materiały do pobrania

Plik
Rozmiar
Ulotka Taboo
276.58 KB