Odmień swój salon na święta, czyli domowa, świąteczna metamorfoza

Odmień swój salon na święta, czyli domowa, świąteczna metamorfoza

Odmień swój salon na święta, czyli domowa, świąteczna metamorfoza

Odmień swój salon na święta, czyli domowa, świąteczna metamorfoza

Odmień swój salon na święta, czyli domowa, świąteczna metamorfoza

Zima i okres świąteczny to idealny czas na zmianę  wystroju wnętrza. Nadchodzi bowiem pora, kiedy pragniemy ocieplić nasze salony i nadać mu innego, klimatycznego i odświętnego  charakteru. Zatem poznaj nasze propozycje, które pomogą Ci wykreować wnętrze albo nowoczesnej i chłodzonej aury zimowej, albo wnętrze z eleganckimi dodatkami, w kontraście do stonowanej dotychczasowej przestrzeni.

Salonowa elegancja 

Pragniemy spektakularnego efektu, którą doceni każdy domownik i zauważy każdy świąteczny gość? Zacznijmy zmianę od wyboru nowej, wygodnej sofy czy narożnika. Jeśli zależy nam na tym, by wypoczynek był wspaniałym centrum rozrywki dla całej rodziny oraz reprezentacyjnym punktem, w którym podejmiemy gości, postawmy na kolekcje Tango lub zwróćmy uwagę na Barcelonę.

Piękny narożnik Tango czy niezwykle wygodne sofy Barcelona będą majestatycznie prezentować się w blasku choinki lub w towarzystwie świątecznych dekoracji. Dekorowanie salonu na Święta Bożego Narodzenia każdy z nas rozumie inaczej. Dla jednego jest to tylko mały wieniec czy figurka na kominku, dla drugiego duża, zawsze żywa choinka oraz cała masa ozdób, i tych ze sklepu i tych wykonanych własnoręcznie.

Za sprawą świątecznych dodatków możemy dokonać istnych cudów w aranżacji salonu. Kiedy na dworze jest zimno warto, postawić na przytulne poduszki, ciepłe kocyki i aromatyczne świece zapachowe. Takie z pozoru małe akcenty dekoracyjne dodają wnętrzu przytulności i ciepła. Zobaczenie jak pięknie zaaranżowany salon z narożnikiem Imperio wprowadza wyjątkowy styl i nieoceniony komfort podczas świąt. Dzięki narożnikowi czy sofie IMPERIO czujemy się „jak u mamy” – to gwarancja pełnego relaksu w domu, a przecież wiadomo, że nie ma jak u mamy i nie ma jak w domu.

Magia w kolorach świąt

Okres świąteczny to również specyficzna kolorystyka. Przez lata dominowały barwy tradycyjne – kolory  czerwieni, zieleni i złota. Obecnie, coraz częściej są to materiały naturalne: drewno, biel i srebro lub bardziej nowoczesne kolory szarości, przygaszonego złota.

Bez względu na wybór kolorystyki salon, na święta, prezentuje się niezwykle elegancko. Jako zwolennicy spójność w wystroju widzimy naturalną symbiozę pomiędzy narożnikiem Life i fotelem Jim. Ta propozycja to świetny wybór dla tych, którzy nie boją się wyzwań i stawiają na przemyślaną elegancję w nowoczesnym wydaniu.

Świąteczny fotel

Okres świąteczny to również zasłużony domowy odpoczynek w gronie rodzinnym lub jeśli tego potrzebujesz – samotnie. Fotel – mebel idealny na zimowe wieczory. Kiedy na dworze panuje zawierucha, nie ma nic przyjemniejszego niż wtulić się w ciepłe, miękkie objęcia fotela Hampton z kubkiem kakao oddać lekturze ulubionej książki. Ten mebel potrafi być również efektowną ozdobą, którą docenią miłośnicy nowoczesnego wzornictwa

Świąteczna atmosfera – przysłowiowa kropka nad „i” 

Święta to czas magiczny, który nieodmiennie kojarzy nam się z czasem pieczeniem pierników,  gotowania potraw wigilijnych, z czasem przepełnionym spotkaniami z rodziną, radością dzieci z otrzymanego prezentu, wspólnym biesiadowaniem i śpiewaniem kolęd.

Jak widać, aby wprowadzić do wnętrza powiew świeżości, wystarczy, że postawimy na wygodną kanapę lub fotel, nowe meble czy też dodamy kilka akcesoriów.Śmiało, do dzieła, zainspiruj się i odśwież swoje wnętrze!

Zainspiruj się

Odmień swój salon na święta, czyli domowa, świąteczna metamorfoza

Zima i okres świąteczny to idealny czas na zmianę wystroju wnętrza. Nadchodzi bowiem pora, ...

Relaks w stylu EKO – jak żyć w zgodzie z naturą

Żeby dbać o środowisko, nie trzeba rezygnować z wygodnego życia. Wystarczy zmienić niektóre ...

Metamorfoza salonu – domowa harmonia w naturalnych kolorach ziemi

Planujesz metamorfozę salonu w swoim mieszkaniu? Zobacz, jak możesz odmienić wnętrze, wykorz...