https://www.wajnert.pl

Inspiracje | meble Wajnert
RSS

Inspiracje

 • Poczuj Miętę!

  (lipiec 2020)

  Zieleń odświeża i dodaje energii do każdego wnętrza! Nie bójcie się postawić na ten niezwykle modny i kojący kolor, w różnych odcieniach. Dziś inspirujemy Was do wprowadzenia go do wnętrza!

  czytaj więcej
 • Lato to czas, w którym wprowadzając niewielkie zmiany w salonie, możesz uzyskać zachwycające efekty. Przeczytaj nasz artykuł, a dowiesz się jak możesz to zrobić.

  czytaj więcej
 • Obecna sytuacja, w jakiej się znaleźliśmy, zmusza nas do zupełnie innych niż dotychczas działań czy zachowań, m. in pracy w domu. No cóż trzeba szybciutko przystosować się i żyć dalej. A pracować dziś można wszędzie. Wystarczą telefon i komputer z dostępem do sieci. Jeśli nie mamy w domu naszego domowego biura, trzeba wygospodarować kawałek miejsca w salonie. Wtedy z pomocą przychodzą nasze funkcjonalne rozwiązania.

  czytaj więcej
 • Odmień swój salon na zimę

  (grudzień 2019)

  Zima to idealny czas na metamorfozy wnętrz. Nadchodzi bowiem pora roku, kiedy pragniemy ocieplić nasze salony i nadać im innego, klimatycznego, ale odświętnego charakteru. Zatem nie zwlekaj i zobacz nasze propozycje, które pomogą wykreować wnętrze nowoczesnej i chłodzonej aury zimowej, albo wnętrze z eleganckimi dodatkami, w kontraście do stonowanej dotychczasowej przestrzeni.

  czytaj więcej
 • Uważacie, że relaks to podstawa wypoczynku? Świetnie! Mamy dla Was coś wyjątkowego, dopasowanego do Was a dodatkowo zmysłowego, zaskakujące jak argentyńskie tango. Mamy dla Was kolekcję TANGO.

  czytaj więcej