https://www.wajnert.pl

Jak znaleźć produkt | meble Wajnert

Jak znaleźć produkt


MEBLE WYPOCZYNKOWE

Aby znaleźć sofę, narożnik, fotel lub pufę spełniającą konkretne oczekiwania należy w głównym menu znajdującym się na górze strony wybrać przycisk meble wypoczynkowe. Wybór ten prowadzi do listy kolekcji. Na podstawie zdjęć lub nazwy należy wybrać interesującą kolekcję. Kliknięcie na zdjęcie lub nazwę kolekcji prowadzi do listy produktów wchodzących w skład kolekcji.

Na poziomie grupy, kolekcji i produktu możliwe jest skorzystanie z dodatkowych filtrów umieszczonych z boku, po prawej stronie. Filtrowanie pozwala zawęzić wynik poszukiwań do interesującego rodzaju bryły (np. sofy), niezależnie od kolekcji z jakiej pochodzi i grupy, do której jest przyporządkowana.


MEBLE SYSTEMOWE

Aby znaleźć komodę, łóżko, stolik RTV lub inną bryłę z mebli systemowych należy w głównym menu znajdującym się na górze strony wybrać pomieszczenie, do którego mebel jest przeznaczony np. POKÓJ DZIENNY. Wybór konkretnego pomieszczenia prowadzi do listy kolekcji dedykowanych do określonego wnętrza. Na podstawie zdjęć należy wybrać interesującą nas kolekcję. Kliknięcie na zdjęcie lub nazwę kolekcji prowadzi do listy produktów wchodzących w skład kolekcji.

Na poziomie pomieszczenia, kolekcji i produktu możliwe jest skorzystanie z dodatkowych filtrów umieszczonych z boku, po prawej stronie. Filtrowanie pozwala zawęzić wynik poszukiwań do interesującego rodzaju bryły (np. komody), niezależnie od kolekcji z jakiej pochodzi i pomieszczenia do którego jest przyporządkowana. Filtry umożliwiają także obejrzenie wszystkich brył z kolekcji, niezależnie od pomieszczenia, do którego są przeznaczone. 

Jeśli powyższa instrukcja nie pomogła w odnalezieniu konkretnego mebla polecamy obejrzenie mapy strony. Jeśli okaże się to również nieskuteczne prosimy o kontakt.