https://www.wajnert.pl

Tkaniny | meble Wajnert

Wszystko o tkaninach i skórach

Meble wypoczynkowe oferowane przez firmę WAJNERT MEBLE to nie tylko bogactwo form stylistycznych i funkcjonalnych, to także największy na rynku wybór prawie 1000 wzorów, kolorów i faktur tkanin obiciowych. Zachwycające mięsiste żakardy, miękkie szenile, przytulne welury, delikatne mikrofibry oraz nowoczesne tkaniny łatwoczyszczące, podzielone są na kilka grup cenowych.

Szczegółowe informacje dotyczące właściwości tkanin, sposobów czyszczenia i konserwacji umieszczone zostały w kartach tkanin dostępnych w dziale >> Materiały do pobrania

Ułatwieniem przy wyborze tkaniny obiciowej są także wzorniki, którymi dysponują Salony Meblowe.

Obok szerokiej palety tkanin obiciowych firma WAJNERT MEBLE oferuje wysokiej jakości skóry naturalne. Meble wykańczane tym materiałem od dawna są synonimem luksusu i elegancji. O popularności skóry decyduje nie tylko wysoka jakość i łatwość utrzymania w czystości, ale też fakt, że pasuje do wszystkich wnętrz niezależnie od stylu, w jakim są urządzone.

Najpopularniejszą grupę skór stanowią madrasy, których cała powierzchnia jest korygowana w celu uzyskania możliwie jednolitej struktury. Najbardziej szlachetne, delikatne i miękkie w dotyku są skóry semianilinowe. Wszystkie te skóry w ofercie Meble Wajnert podzielone są na dwie grupy cenowe: S1 i S2.

Szczegółowe informacje dotyczące właściwości skór, sposobów czyszczenia i konserwacji umieszczone zostały w kartach skór dostępnych w dziale >> Materiały do pobrania

Ułatwieniem przy wyborze materiału obiciowego są także wzorniki, którymi dysponują Salony Meblowe.