Promocja

NIEZWYKŁY ZAWSZE W MODZIE

Stwórz mebel dostosowany do Twoich potrzeb. Skorzystaj z najlepszej promocji tej wiosny.
Promocja polega na możliwości oszczędzenia nawet do 1000 PLN wybierając jeden mebel z biorących udział w akcji, w konkretnej odpowiedniej tkaninie.

W promocji biorą udział meble z wybranych kolekcji takich jak:

Clair, Austin, Edit, Reggio, Barcelona, Modo, Hampton w różnych układach i modułach.

Ty wybierasz mebel, jego układ, i jego kolor!

Przykładowe modele biorące udział w promocji:

Pozostałe modele i układy możesz zamówić w cenach promocyjnych w:

– w salonach stacjonarnych,

– telefonicznie +48 62 59 96 740,

– za pośrednictwem poczty elektronicznej bok@wajnert.com.pl

W promocji udział biorą wybrane tkaniny i tylko w nich można nabyć dany model mebla:

DIOSA

Tkanina posiada wykończenie oparte na nanocząsteczkach, których skład skutecznie blokuje wnikanie zabrudzeń. Pozwala to na usunięcie, nawet trudnych plam bez konieczności użycia środków czyszczących.
Technologia Easy Clean pomaga usunąć plamy jedynie wodą lub wodą z mydłem. Dzięki temu bez trudu usuniemy plamy z ketchupu, kawy, z długopisu.

LETTO

Niesamowite połączenie funkcjonalności w postaci EASY CLEAN z cechą PET FRIENDLY. Te dwie właściwości pozwalają na bardzo łatwe usuwanie brudu i sierści, zapobiegając wbijaniu się jej we wnętrze tkaniny

TIVOLI

Tkanina pokryta jest specjalną warstwą ochronną, tworzącą hydrofobową powłokę zabezpieczającą przed szybkim przesiąkaniem płynów. Zapobiega to natychmiastowemu absorbowaniu wody przez tkaninę, sprawiając że ciecz skrapla się na powierzchni materiału. Dzięki temu mamy czas na to, aby przy użyciu miękkiej ściereczki bądź ręcznika papierowego, delikatnie odsączyć rozlany płyn.

Promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów.
Producent zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian kolorystycznych, wzornictwa, wymiarów i funkcji prezentowanych produktów.
Kolory na zdjęciach mogą różnić się od rzeczywistych. Z uwagi na technologię produkcji, na płycie laminowanej oklejoną folią, mogą być widoczne mikroskopijne zanieczyszczenia, co nie stanowi podstawy do reklamacji. Sprzedawca jest zobowiązany do przekazania dokładnych informacji o meblach.
Meble systemowe sprzedawane są w paczkach do samodzielnego montażu. Prezentowane w niniejszym katalogu informacje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Wzory prawnie chronione. Produkcja, oferowanie lub sprzedaż mebli o wyglądzie identycznym bądź podobnym do mebli prezentowanych w katalogu bez zgody uprawnionego podlega odpowiedzialności cywilnej i karnej, określonej we właściwych przepisach. Ze względu na elementy miękkie i rodzaj obicia mebla mogą wystąpić różnice w wymiarach. Wymiary mebli podane są z tolerancją 3%.

Zainspiruj się

Jaki puf sprawdzi się idealnie w Twoim przedpokoju? Czym i dlaczego warto się kierować przy jego wyborze?

Spotkałaś się kiedyś z pufem ustawionym w korytarzu lub przedpokoju? Ten niewielki mebel do ...

Fotel do czytania musi być nie tylko wygodny, ale przede wszystkim dopasowany do Twoich potrzeb. Co to oznacza w praktyce?

Fotele do czytania nie są odrębną kategorią mebli. Jest to raczej luźne określenie używane d...

Aranżacje wielkanocne 2022. Zadbaj o odpowiedni wystrój domu na Wielkanoc

Wszystkie szczególne okazje zasługują na odpowiednią oprawę. Dbamy więc o właściwą aranżację...