Obsługa inwestycji

Obsługa inwestycji

Obsługa inwestycji

Co gwarantujemy?

Doświadczenie w branży

Opiekę dedykowanego zespołu

Kompleksowa realizacja inwestycji

Wyposażamy hotele, pensjonaty, apartamenty, restauracje oraz inne budynki użyteczności publicznej.

Wyposażamy hotele, pensjonaty, apartamenty, restauracje oraz inne budynki użyteczności publicznej.

Oferujemy meble według indywidualnego projektu Klienta, który szyty jest na miarę a co za tym idzie wymaga głębszej analizy oraz wiedzy technologicznej. Nasz Zespół jest gotowy do działania w celu prezentacji najlepszych rozwiązań zgodnie z budżetem Klienta. Typowe elementy wyposażenia to: łóżka, materace, wezgłowia, szafy, zabudowy TV, biurka, krzesła oraz zabudowy kuchenne. Do każdej realizacji podchodzimy kompleksowo i jesteśmy otwarci na szeroki zakres usług.

 

W naszym portfolio posiadamy również kolekcje mebli hotelowych. Meble są zaprojektowane zgodnie ze standardami użytku komercyjnego pod kątem bezpieczeństwa użytkowania, wymaganych certyfikatów oraz gwarancji wysokiej jakości. Istotnym argumentem dla naszych Klientów jest fakt, iż gotowe kolekcje są rozwiązaniem optymalizującym koszty oraz terminy realizacji.

Wyposażamy hotele, pensjonaty, apartamenty, restauracje oraz inne budynki użyteczności publicznej.

Jak pracujemy?

Jesteśmy młodym, dynamicznym, dobrze zorganizowanym Zespołem ludzi z pasją. W każdy projekt zaangażowany jest sztab naszych specjalistów z działów zakupów, technologii, konstrukcji oraz produkcji, którzy przy koordynacji Projekt Managera proponują optymalizację rozwiązań.

Wiedza nabyta przy wielu realizacjach pozwala nam na doskonałą weryfikację projektu pod względem wymagań, potrzeb oraz możliwości pod względem jakościowym i finansowym. W celu ostatecznego akceptacji standardu wykonania prezentujemy pokój wzorcowy.

Posiadamy wykwalifikowany zespół montażystów dzięki czemu realizujemy projekty terminowo.

Co mówią nasi Partnerzy?

BB OLD TOWN Piotr Biliński
"Firma Wajnert Meble wykazała się dużą elastycznością w doborze cenowym mebli, zachowując przy tym standardy sieci i wysoką jakość produktów. Dobra komunikacja z zespołem firmy Wajnert Meble i terminowa realizacja projektu, pozwoliły nam na otwarcie hotelu zgodnie z harmonogramem."
UZDROWISKO ŚWIERADÓW Ireneusz Łojek
"W ramach realizowanego zamówienia firma Wajnert Meble wyposażyła 59 pokoi hotelowych, w meble z kolekcji Reno. Prace przebiegły sprawnie a montaż mebli został wykonany w terminie. W związku z tym firmę Wajnert Meble możemy polecić jako firmę solidną i godną zaufania."
RESTAURACJA BIAŁY DOM Stanisław Leonard Swoboda
"Firma Wajnert Meble wyposażyła nasz hotel w meble wypoczynkowe. Obsługa zamówienia przebiegała szybko i sprawnie. Meble zostały wyprodukowane prawidłowo, zgodnie ze standardami jakich wymagają obiekty hotelowe. Polecamy Wajnert Meble jako sprawdzonego Partnera."

Zapraszamy do współpracy

Wiemy że za sprawą wystroju, a więc także wykonanych przez nas mebli, właściciele hotelu, pensjonatu czy apartamentowca pragną stworzyć miejsce wyjątkowe, do którego goście będą z chęcią wracać i które będą polecać innym. Nasze wieloletnie doświadczenie i dbałość o szczegóły gwarantuje inwestorom stworzenie miejsca komfortowego i idealnego do wypoczynku. Nasi specjaliści doradzą, pomogą i opracują najlepsze rozwiązania.

Biuro we Wrocławiu

Diamentum Office

ul. Robotnicza 42A piętro IV
53-608 Wrocław
kontrakt@wajnert.com.pl