Fly

Kolekcja, która wzbogaci Twoją sypialnię o niespotykany dotąd komfort

Fly

Spraw sobie własną oazę spokoju z kolekcją Fly

Sypialnia to miejsce relaksu i wyciszenia. To tutaj kończymy ciężki dzień i zaczynamy kolejny z nową energią. Łóżko stanowi epicentrum tego pomieszczenia, dlatego powinno być wygodne, funkcjonalne i gustowne. Tak jak cała kolekcja Fly. 

Co wyróżnia kolekcję Fly

Możliwość wyboru stelaża

Dopasuj łóżko do swoich wymagań.

Dodatkowe opcje

Wybierz łóżko z pojemnikiem lub bez.

Dwa rodzaje nóg do wyboru

Dopasuj drewnianą lub metalową nogę do swojego wymarzonego łóżka.

galeria
galeria
galeria
galeria

Oaza spokoju w Twoim domu  

Stwórz przyjemny azyl we własnej sypialni. Komfortowy i miękki zagłówek pomoże Ci się zrelaksować i zapomnieć o całym dniu.  

Klasyka, elegancja, wygoda  

Klasyczna sypialnia urządzona w jasnych, ciepłych barwach otula swoją miękkością i zaprasza do nieskrępowanego relaksu. Często, jest to jedyny azyl, w którym, choć na chwilę możesz się schować i zapomnieć o całym świecie.  

Tworząc kolekcję FLY, wyobrażaliśmy sobie, wygodne i miękkie łóżko, w którym możesz zatopić się i odpocząć. Przyjemne materiały i delikatne, kontrastowe przeszycia dopełnią całości, nieznacznie podkreślając indywidualny styl kolekcji. Tutaj, nic nie jest na wyrost i nic nie jest przesadzone. Dajemy Ci przestrzeń do wyciszenia emocji.  

Odleć z kolekcją Fly 

Łóżka z kolekcji Fly zostały stworzone przede wszystkim z troski o odpowiedni komfort odpoczynku. Pomyśleliśmy również o dodatkowych funkcjach, które z całą pewnością mogą ułatwić Ci codzienne funkcjonowanie.  

Duży pojemnik pozwoli przechować, nie tylko dodatkowy komplet pościeli, ale również inne, mniej przydatne rzeczy. Nie musisz martwić się o kolejną szafę ani szukać miejsca do przechowywania. Wybierając kolekcję Fly zyskasz znacznie więcej niż Ci się wydaje. 

Materiały do pobrania

Plik
Rozmiar
Ulotka Łóżka
690.16 KB