Wiemy, że salon to miejsce, w którym powinieneś czuć się dobrze i komfortowo, dlatego stworzyliśmy kolekcję sof modułowych, które z łatwością dopasujesz do własnych potrzeb. Niezależnie od tego, czy w głowie masz mnóstwo pomysłów dotyczących aranżacji swojego domu, czy wybrałeś już jeden z nich, sofy modułowe z całą pewnością spełnią Twoje oczekiwania, a jeśli stwierdzisz, że chcesz zmiany, bez problemu je przeprojektujesz.

Sofa modułowa pozwoli Ci urządzić mieszkanie po swojemu. Nie narzucamy wymiarów, koloru, ani materiałów, z których zostanie wykonana. Do wyboru masz szeroką ofertę tkanin, w tym tą idealną dla alergików, odporną na pazury czworonogów, plamoodporną czy też wytrzymałą na zmechacenia, czy utratę koloru.

Samodzielny wybór materiału to nie wszystko. Decydując się na konkretny model sofy, możesz dopasować do niej nogi, wybierając spośród tych zrobionych z: drewna, niklu, aluminium czy metalu wykończonego chromem. Sofa modułowa może stać się nie tylko designerskim elementem Twojego domu, ale również ulubionym miejscem do wypoczynku. Nasze meble są niesamowicie wygodne i trwałe dzięki zastosowanym sprężynom falistym czy pianką wysokoelastyczną. Charakteryzują się one dużą wytrzymałością na odkształcenia, dzięki czemu będziesz mógł cieszyć się swoją sofą przez długie lata.

Tworzyliśmy sofy z myślą o tych, którzy lubią zmiany, dlatego w naszej ofercie znajdziesz zarówno sofy modułowe z funkcja spania, jak i nowoczesne sofy nierozkładane. Meble z funkcją spania doskonale sprawdzą się w domach, w których nie ma tzw. strefy gościnnej. Duża powierzchnia spania sprawi, że każdy poczuje się na nim jak na swoim własnym łóżku. Sofa modułowa jest dostępna również w opcji wykończenia skórą.

Nasze sofy dzięki swoim kształtom i dodatkowym usprawnieniom stały się idealnym miejscem do odpoczynku po ciężkim dniu. Regulowane i mobilne zagłówki, dopasują się do Twojej sylwetki, tworząc dodatkową przestrzeń.

Chcesz szybko odmienić wnętrze swojego domu? Postaw na nowoczesne rozwiązanie i wybierz sofy modułowe. Znajdziesz je w kolekcji: Tango, Orlando, Imperio, Austin, Mocca, Carmen, Hampton, Barcelona, Kelly, Life, Belize, Davos, Space.