Sofy tworzą w domu niepowtarzalny klimat. Zachęcają do niekończących się rozmów, popołudniowych, energetycznych drzemek, czy długich filmowych wieczorów. Wykonane z dobrej jakości materiałów mogą stanowić nie tylko designerski dodatek, ale przede wszystkim przestrzeń dla toczących się w Twoim domu spraw życia codziennego.

Nie uznajemy kompromisów, dlatego przy tworzeniu mebli, nie zgodziliśmy się na żadne ustępstwa. Chcemy, aby sofa, która stanie w Twoim domu, dopasowała się do wnętrza, tworząc z nim integralną całość. Wiemy, że aby to osiągnąć musimy dać Ci przestrzeń do samodzielnego projektowania, dlatego stworzyliśmy również sofy modułowe. Mnogość kolorów i kształtów z całą pewnością zadowoli nawet najbardziej wyszukane gusta domowników.

Sofy w zależności od wybranej kolekcji, mogą posiadać regulowany zagłówek oraz boki, co nie tylko zwiększy poczucie komfortu, ale również zmaksymalizuje przestrzeń do wypoczynku. Dodatkowo niektóre z nich, zostały wyposażone w funkcję spania, co znacząco ułatwi stworzenie wygodnego miejsca wypoczynku dla Twoich gości. Sofy rozkładane często mają też wbudowane pojemniki na pościel, dzięki czemu mogą służyć jako dodatkowe miejsce do przechowywania.

Szukasz eleganckiego mebla do salonu, który nie przytłoczy pokoju swoją wielkością? Wybierz jedną z kilkunastu sof bez funkcji spania. Zostały one wyposażone w eleganckie nóżki, które dodadzą im gracji i lekkości. Wybierając ich rodzaj, możesz dobrać kolor oraz styl, przebierając spośród różnych materiałów.

Miłośnicy klasycznych rozwiązań również znajdą coś dla siebie. Sofy skórzane, odznaczające się dużą trwałością oraz łatwością w utrzymaniu, są dodatkowo niezwykle wygodne. Starannie wyprofilowane siedziska oraz regulowane zagłówki przeniosą Cię w krainę błogiego odpoczynku, po długim dniu ciężkiej pracy. Chcesz zwiększyć komfort relaksu? Podpowiemy Ci, że niektóre z nich wyposażyliśmy również w wysuwane siedziska.

Nasze sofy wykonane są z wysokiej jakości tkanin, które mogą wytrzymać nawet najostrzejsze pazury Twojego pupila oraz wyjątkowo kapryśne zachowanie kubka, którego zawartość znajdzie się na siedzisku. Sofy tapicerowane wbrew pozorom to doskonałe rozwiązanie również dla alergików. Wśród ponda 1 000 kolorów i faktur które posiadamy w naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie.

Chcesz obejrzeć nasze sofy? Sprawdź kolekcje: Archi, Austin, Barcelona, Cali, Clair, Davos, Ego, Imperio, Hampton, Kelly, Life, Modo, Oland, Salsa, Space, Tango, Wing, Edit, Reggio, Orlando, Mocca.