O nas

Inspirujemy doświadczeniem

Tworzymy rodzinnie dla Ciebie

Kreujemy jakość

Wnosimy radość

Wniesiemy radość do Twojego domu

Stawiamy rodzinę i jej potrzeby na pierwszym miejscu. Naszą misją jest tworzenie mebli wygodnych i funkcjonalnych, które będą towarzyszyć domownikom każdego dnia, umilając czas spędzany razem. Nieustannie udoskonalamy nasze produkty, aby spełniać marzenie o meblach, które odpowiadają na wszystkie pragnienia.

Wniesiemy radość do Twojego domu
0+

wyprodukowanych mebli rocznie

0+

nowatorskich tkanin

0+

doświadczonych pracowników

Wniesiemy radość do Twojego domu

Jesteśmy tam, gdzie tego potrzebujesz

Polskie korzenie i rodzinne tradycje pozwoliły nam zbudować prężnie rozwijającą się firmę, o mocnej pozycji w branży. Od 35 lat nasze projekty charakteryzują się wyjątkowym designem i funkcjonalnością, czego odzwierciedleniem są meble,
z których stworzysz swój idealny zestaw wypoczynkowy.

Posiadamy ogólnopolską sieć punktów sprzedaży – salony firmowe oraz ponad
300 dystrybutorów partnerskich. Działamy również na rynku międzynarodowym,
na 3 kontynentach. To w sumie ponad 22 krajów, w których można kupić produkty marki Wajnert.

Siła tkwi w zespole

Wierzymy, że prawdziwa siła firmy tkwi w zespole. Zatrudniamy wspaniałych pracowników – wielu z nich współpracuje z nami od wielu lat. To sprawia,
że stają się ekspertami w swojej dziedzinie. Dzięki ich doświadczeniu, możemy oferować Wam najlepsze rozwiązania funkcjonalne oraz produkty dopracowane w najdrobniejszym szczególe, które odznaczają się designem na światowym poziomie. Wspólnie tworzymy kolekcje mebli, które doceniają nie tylko ich użytkownicy, ale także eksperci z branży.

Od początku swojego istnienia ufamy sprawdzonym rozwiązaniom, ale nie boimy się nowatorskich pomysłów i innowacyjnych idei. Uważamy, że sukces gwarantuje tylko i wyłącznie odważne patrzenie w przyszłość z jednoczesnym poszanowaniem przeszłości. Wierzymy, że ewolucja jest lepsza od rewolucji.

Siła tkwi w zespole

Naszą pasją są meble, zobacz kto za nimi stoi

Poznaj nas bliżej

Złoty Medal Grupy MTP na Targach MEBLE POLSKA 2022

Nasza kolekcja Misty otrzymała Złoty Medal Grupy MTP na Targach MEBLE POLSKA 2022. Wyróżnienie to otrzymują produkty, które spełniają regulaminowe kryteria i zyskają pozytywne rekomendacje profesjonalnego jury, które poszukuje produktów nowoczesnych, innowacyjnych i wytworzonych w oparciu o najwyższej klasy technologie. Kolekcja Misty została doceniona nie tylko za praktyczne funkcje, ale i unikalny design jak i modułowość, która pozwala na dostosowanie mebla do potrzeb każdego użytkownika.

Ambasador Meblarstwa

Firma otrzymała wyróżnienie przyznane decyzją Rady Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Producentów Mebli w kategorii Społecznej Odpowiedzialności Biznesu. Izba wyróżniła firmy, które w sposób szczególny zjednoczyły się w walce z coronawirusem i okazały swoją hojność oraz bezinteresownie wsparcie pomimo trudnej sytuacji, w której same się znalazły.

Gazele Biznesu

Firma Meble WAJNERT znalazła się w gronie najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce. Przyznanie „Gazeli Biznesu" przez dziennik „Puls Biznesu" potwierdza nie tylko dynamikę rozwoju firmy ale również jej wiarygodność biznesową. Firma znalazła się na prestiżowej liście „Gazel" w 2009, 2007, 2005, 2003 i 2002 roku.

Diament Meblarstwa

Kolekcja mebli Reggio znalazła się w gronie tegorocznych nagrodzonych w konkursie DIAMENT MEBLARSTWA, organizowanym przez Wydawnictwo meble.pl. Kapituła konkursu przyznała wyróżnienie kolekcji Reggio, doceniając jej design, zgodność z aktualnymi trendami, innowacyjność oraz funkcjonalność i ergonomię.

Produkt Roku 2020

Kolekcja mebli Carmen uzyskała tytuł PRODUKT ROKU 2020, przyznawany przez wydawnictwo Meble Plus. Jest ono potwierdzeniem, iż kolekcja wyznacza nowe trendy, a jednocześnie jest w pełni praktyczna i funkcjonalna.

Złota Kolekcja Targów MEBLE POLSKA

Kolekcja MOCCA otrzymała prestiżową rekomendację ekspertów ZŁOTY MEDAL 2019 Międzynarodowych Targów Poznańskich. Mocna, wyrafinowana forma mebli ze zniewalającym komfortem i licznymi funkcjonalnościami przypadnie do gustu niejednemu użytkownikowi domowego ogniska.

Wsparcie społeczne

Marka aktywnie działa na rzecz lokalnej społeczności, przekazuje meble potrzebującym: Domom dziecka, Szpitalom, Szkołom. Firma wspiera swoich pracowników i ich dzieci w rozwoju pasji i zainteresowań. Firma wzięła również udział w wyzwaniu #GaszynChallenge mającym na celu wsparcie zbiórki pieniędzy na rzecz chorującej Mii. Razem z pracownikami i zarządem firmy udało nam się zebrać sporą sumę pieniędzy, które zostały wpłacone na konto www.siepomaga.pl dla Mii.

Walka z koronawirusem

Firma WAJNERT MEBLE nie pozostaje obojętna na zaistniałą sytuację, dotykającą całe społeczeństwo. Marka wspiera walkę z pandemią koronawirusa na kilka sposobów: szyje maseczki, wspiera lokalne społeczeństwo, instytucje i fundacje. Firma była również patronem ogólnopolskiej akcji "Cała Polska walczy z koronawirusem".

Certyfikat FSC®

Z przyjemnością informujemy, że firma Wajnert Meble posiada Certyfikat FSC®, certyfikowany przez Bureau Veritas Certification z Francji. Forest Stewardship Council A.C. (FSC®) - to międzynarodowa organizacja promująca odpowiedzialne gospodarowanie zasobami leśnymi świata. Posiadanie przez firmę Certyfikatu FSC®, oznacza, że stosowane przez przedsiębiorstwo drewno pochodzi z legalnych źródeł.
IfItDoesntMatchAnyMedia

Zainspiruj się