O nas

Inspirujemy doświadczeniem

Tworzymy rodzinnie dla Ciebie

Kreujemy jakość

Wnosimy radość

Wniesiemy radość do Twojego domu

Stawiamy rodzinę i jej potrzeby na pierwszym miejscu. Naszą misją jest tworzenie mebli wygodnych i funkcjonalnych, które będą towarzyszyć domownikom każdego dnia, umilając czas spędzany razem. Nieustannie udoskonalamy nasze produkty, aby spełniać marzenie o meblach, które odpowiadają na wszystkie pragnienia.

Wniesiemy radość do Twojego domu
0+

wyprodukowanych mebli rocznie

0+

nowatorskich tkanin

0+

doświadczonych pracowników

Wniesiemy radość do Twojego domu

Jesteśmy tam, gdzie tego potrzebujesz

Polskie korzenie i rodzinne tradycje pozwoliły nam zbudować prężnie rozwijającą się firmę, o mocnej pozycji w branży. Od 35 lat nasze projekty charakteryzują się wyjątkowym designem i funkcjonalnością, czego odzwierciedleniem są meble,
z których stworzysz swój idealny zestaw wypoczynkowy.

Posiadamy ogólnopolską sieć punktów sprzedaży – salony firmowe oraz ponad
300 dystrybutorów partnerskich. Działamy również na rynku międzynarodowym,
na 3 kontynentach. To w sumie ponad 22 krajów, w których można kupić produkty marki Wajnert.

Siła tkwi w zespole

Wierzymy, że prawdziwa siła firmy tkwi w zespole. Zatrudniamy wspaniałych pracowników – wielu z nich współpracuje z nami od wielu lat. To sprawia,
że stają się ekspertami w swojej dziedzinie. Dzięki ich doświadczeniu, możemy oferować Wam najlepsze rozwiązania funkcjonalne oraz produkty dopracowane w najdrobniejszym szczególe, które odznaczają się designem na światowym poziomie. Wspólnie tworzymy kolekcje mebli, które doceniają nie tylko ich użytkownicy, ale także eksperci z branży.

Od początku swojego istnienia ufamy sprawdzonym rozwiązaniom, ale nie boimy się nowatorskich pomysłów i innowacyjnych idei. Uważamy, że sukces gwarantuje tylko i wyłącznie odważne patrzenie w przyszłość z jednoczesnym poszanowaniem przeszłości. Wierzymy, że ewolucja jest lepsza od rewolucji.

Siła tkwi w zespole

Naszą pasją są meble, zobacz kto za nimi stoi

Poznaj nas bliżej

Ambasador Meblarstwa

Firma otrzymała wyróżnienie przyznane decyzją Rady Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Producentów Mebli w kategorii Społecznej Odpowiedzialności Biznesu. Izba wyróżniła firmy, które w sposób szczególny zjednoczyły się w walce z coronawirusem i okazały swoją hojność oraz bezinteresownie wsparcie pomimo trudnej sytuacji, w której same się znalazły.

Oleśnicki Sukces Gospodarczy

Nagroda przyznawana jest firmom z terenu Powiatu Oleśnickiego, którzy przez lata konsekwentnie budowali swoją pozycję na rynku, obdarzonych odwagą i nowoczesnym spojrzeniem w przyszłość, pełnym pasji i determinacji w dążeniu do wytyczonego celu.

Gazele Biznesu

Firma Meble WAJNERT znalazła się w gronie najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce. Przyznanie „Gazeli Biznesu" przez dziennik „Puls Biznesu" potwierdza nie tylko dynamikę rozwoju firmy ale również jej wiarygodność biznesową. Firma znalazła się na prestiżowej liście „Gazel" w 2009, 2007, 2005, 2003 i 2002 roku.

Diament Meblarstwa

Kolekcja mebli Reggio znalazła się w gronie tegorocznych nagrodzonych w konkursie DIAMENT MEBLARSTWA, organizowanym przez Wydawnictwo meble.pl. Kapituła konkursu przyznała wyróżnienie kolekcji Reggio, doceniając jej design, zgodność z aktualnymi trendami, innowacyjność oraz funkcjonalność i ergonomię.

Produkt Roku 2020

Kolekcja mebli Carmen uzyskała tytuł PRODUKT ROKU 2020, przyznawany przez wydawnictwo Meble Plus. Jest ono potwierdzeniem, iż kolekcja wyznacza nowe trendy, a jednocześnie jest w pełni praktyczna i funkcjonalna.

Złota Kolekcja Targów MEBLE POLSKA

Kolekcja MOCCA otrzymała prestiżową rekomendację ekspertów ZŁOTY MEDAL 2019 Międzynarodowych Targów Poznańskich. Mocna, wyrafinowana forma mebli ze zniewalającym komfortem i licznymi funkcjonalnościami przypadnie do gustu niejednemu użytkownikowi domowego ogniska.

Wsparcie społeczne

Marka aktywnie działa na rzecz lokalnej społeczności, przekazuje meble potrzebującym: Domom dziecka, Szpitalom, Szkołom. Firma wspiera swoich pracowników i ich dzieci w rozwoju pasji i zainteresowań. Firma wzięła również udział w wyzwaniu #GaszynChallenge mającym na celu wsparcie zbiórki pieniędzy na rzecz chorującej Mii. Razem z pracownikami i zarządem firmy udało nam się zebrać sporą sumę pieniędzy, które zostały wpłacone na konto www.siepomaga.pl dla Mii.

Walka z koronawirusem

Firma WAJNERT MEBLE nie pozostaje obojętna na zaistniałą sytuację, dotykającą całe społeczeństwo. Marka wspiera walkę z pandemią koronawirusa na kilka sposobów: szyje maseczki, wspiera lokalne społeczeństwo, instytucje i fundacje. Firma była również patronem ogólnopolskiej akcji "Cała Polska walczy z koronawirusem".

Certyfikat FSC®

Z przyjemnością informujemy, że firma Wajnert Meble posiada Certyfikat FSC®, certyfikowany przez Bureau Veritas Certification z Francji. Forest Stewardship Council A.C. (FSC®) - to międzynarodowa organizacja promująca odpowiedzialne gospodarowanie zasobami leśnymi świata. Posiadanie przez firmę Certyfikatu FSC®, oznacza, że stosowane przez przedsiębiorstwo drewno pochodzi z legalnych źródeł.
IfItDoesntMatchAnyMedia

Zainspiruj się